Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy soha nem...

Ez azt jelenti hogy soha nem puskázhatok az ostálytársaim végett?

Figyelt kérdés

Kaptam bioszból egy 4-est és mindenki elkezdi hogy puskáztam, meg segített a legjobb tanuló az osztályból.

Igen, igaz hogy segített a legjobb tanuló, de a munka helyen is segítík egymást (ez nem csalás)

Meg a puska is csak furfangos dolog. De most a rossz akaró "sohanemtanulok" osztálytársak végett ha nem tudom biztosra az anyagot sem puskázhatok??

Ne már hogy Ők döntsék el.


a másik:


A tanár is megjegyzéseket tett hogy hogy lett nekem ez 4-es. Meg hogy majd kikérdezi. :S


2011. jan. 16. 15:44
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Minden versemre 5-st kaptam, egyszer volt hogy 4-5-öt. Ha valamit nem tanulok meg mert nem tudtam mit kellett akkor cógyorsan a padomra felfirkantom meg megkérdezek egy feladatot a barátnőmtől és 4-es lesz. Akkor engem utál mindenki
2011. jan. 16. 17:08
 22/34 anonim ***** válasza:
aki többet tanul, az többől felejthet.. csókoltatlak álszentező...(L)
2011. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
csókoltatlak XD Hát ezen majdnem leestem a székről annyira nevettem :D
2011. jan. 16. 17:39
 24/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a puskázás nem szemétség senkivel szemben. Egyszerűen vannak dolgok, amiket az ember soha nem fog használni, mint nálam egyetemen az ökonómia mérnökin. Ha meg is tanultam volna, mára már egy szóra se emlékeznék, sose használnám, és ha szükségem lesz rá valaha, nem hiszem el, hogy ne tudnék utánajárni (például ha akarok egy saját vállalkozást csinálni).

Mindemellett azokat elítélem, akik szaktantárgyból puskáznak. De a töltelék az más, az csak amolyan muszáj, de használni nem fogod dolog. De ha az lenne, inkább megbuknék szaktantárgyból, minthogy puskázva átmenjek.

Amúgy amikből puskáztam, azokból lettem a legrosszabb.

2011. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondjuk megnézném az arcodat, amikor műtét előtt közli a téged operáló doki, hogy ő tulajdonképpen nem is tud műteni, mert puskázott, de hát az már csak ilyen "furfangos" dolog. Vagy, amikor széttörik a kezedben távkapcsoló, mert a tervezőmérnök puskázott.

Amúgy inkább tanulj, mert nulla tudás nélkül érettségizni se fogsz tudni, se egyetemen átmenni vizsgákon (nálunk már szinte motozás van előtte), se leállamvizsgázni. De te tudod.

2011. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

"Azért mondjuk megnézném az arcodat, amikor műtét előtt közli a téged operáló doki, hogy ő tulajdonképpen nem is tud műteni, mert puskázott, de hát az már csak ilyen "furfangos" dolog. Vagy, amikor széttörik a kezedben távkapcsoló, mert a tervezőmérnök puskázott.

Amúgy inkább tanulj, mert nulla tudás nélkül érettségizni se fogsz tudni, se egyetemen átmenni vizsgákon (nálunk már szinte motozás van előtte), se leállamvizsgázni. De te tudod."


Már ne is haragudj, de az éretségin sem azt fogja tőlem senki sem kérdezni, hogy 7. biologia, XY szakaszába mi volt. Vagy hogy amit ki puskázok az ének könyvből mert írunk, abba pont mi volt. Matekból ha akarnék sem tudnék puskázni, mert nem értem NEM MEGY!!!

De a puskázáshoz is ész kell, ha valaki már puskázni tud az már nem hülye gyerek. Erről ennyit.

7. osztályba meg egy kis csintalanság bele fér. Nem 7.be tanulom meg hogy hogy kell egy beteget pl: megoperálni. Hanem majd közép iskolába.

De nektek magyarázhatja az ember,fújjátok a magatokét. Pedig te is tuti biztos vagy bennne hogy minden gyerekben van ennyi kis, elevenség.

Persze lényeges a 7. osztály, de nem annyira. Ha matek meg a fizika nem megy, nem tudok mit csinálni vele.


Sok szerencsét!

2011. jan. 16. 19:51
 27/34 anonim ***** válasza:

17.01 látszik rajtad hogy puskázáson élő ostoba gyerek vagy. ki mondta, hogy mindent tudok és mindent használok, amit megtanultam? mi az hogy ne magyarázzam be? meg se próbáltam ilyet bemagyarázni, drága.

természetes, hogy nem tudok minden apróságot már, amit megtanultam, de azért azokta a dolgokat, amikre később a munkámnál is szükségem lesz, és általánosban vagy gimiben tanultam, igenis tudom.

azért, mert te nem, mert te buta vagy és lusta a tanuláshoz, és még túl éretlen ahhoz, hogy tudtaosan gondolj a jövődre, még nem azokat kell leszólni akik nem ilyenek. oké? köszike.

igaza van annak aki írja hogy majd az orvos közli hogy nem tud megoperálni mert puskázott stb..

kicsit gondolkodni sem kéne mielőtt kinyitod a szádat, nem gondolod? perzse akik puskáznak, azok annyira elszoknak a gondolkodástól, hogy hamarosan azt se fogják tudni mi az vagy hogy kell csinálni.

a hozzászólásokból is jól kitűnik, hogy ki az aki puskázik, még ha ide le se írja.

na erről ennyit, aztán tanuljál inkább, ahelyett hogy itt járatnád le magad.

2011. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

az egy dolog. hogy az ember puskázik, gimiben néha velem is előfordult (mondjuk énekből vagy föciből). Van ilyen, így nagyon leszólni azt, aki bizonyos tölteléktárgyakból néha puskázik, nem nagyon lenne alapom.

De hogy folyamatosan, meg erre még büszkének is lenni? Meg hogy még neki áll feljebb?


Nem az a fő gáz a dologban, hogy a kérdező puskázott, hanem hogy ezt mint valami hősies és nagyszerű csibészséget próbálja beállítani, mint valami teljesítményt, amire végső soron büszkének lehet lenni. Ez viszont nagyon gáz.

2011. jan. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
kérdező, maximum a csodagyerekek tanulnak középiskolában műteni... egyetemen, mi átlagos halandók ott tanuljuk. tény, h holt mindegy, hogy 30 éve hol bányásztak bauxitot, és hol volt anno kőolaj. valószínű senki sem fogja kérdezni. de azért figyeld meg, h elmész vmi vetélkedőbe, mert miért ne, az olyan kis furfangos dolog, és ég a fejed a fél ország előtt, mert sejtelmed nincs egy ilyen pitiáner kérdésre mi lehet a válasz, mindezt azért, mert puskáztál, meg tölteléktárgy. amellett a tölteléktárgyak csak nagyobb látókört próbálnak biztosítani. hidd el, a biológia tanárod pontosan tudja, h az osztályotokban alig a negyedének lesz köze vhol a biológiához élete során. viszont akik nem veszik a fáradtságot, hogy ezt megtanulják nem értik alapszinten a szervezetük működését, aztán pár év múlva két kategóriával odébb ontják az okos kérdéseiket, amire tudni lehet a választ az általános iskolás könyvekből. ha a matekot nem érted, akkor szólj a szüleidnek, hátha tudnak segíteni, ha pedig nem, akkor kérd meg egy jó matekost, hogy szánjon rád egy délutánt... magadnak csinálsz hátrányt a puskázással, nem nekünk. de ha kérdezgeted is a melletted ülőket, akkor készülj fel, hogy a fél osztályod "köpni" fog, h végig dumálsz és zavarod a többieket...
2011. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Persze lényeges a 7. osztály, de nem annyira. Ha matek meg a fizika nem megy, nem tudok mit csinálni vele. "


dehogynem, tanulni, gürcölni, amíg meg nem érted - van, akinek ez könnyebben megy, van, akinek több munka, de olyan, hogy nem lehet vele mit tenni, az hülyeség, hacsak nem valami agyi probléma van.

Most szúrod el a következő éveket is, mert ha nem érted meg és tanulod meg rendesen a matekot (meg a fizikát, ami lényegében a matek alkalmazása), akkor a többit se fogod érteni már, mert erre épülnek a későbbiek is, és onnantól kezdve, hogy az alapokat nem tudod, csak szenvedés lesz minden további, és azon a puskázás sem segít.

2011. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!