Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti hogy soha nem...

Ez azt jelenti hogy soha nem puskázhatok az ostálytársaim végett?

Figyelt kérdés

Kaptam bioszból egy 4-est és mindenki elkezdi hogy puskáztam, meg segített a legjobb tanuló az osztályból.

Igen, igaz hogy segített a legjobb tanuló, de a munka helyen is segítík egymást (ez nem csalás)

Meg a puska is csak furfangos dolog. De most a rossz akaró "sohanemtanulok" osztálytársak végett ha nem tudom biztosra az anyagot sem puskázhatok??

Ne már hogy Ők döntsék el.


a másik:


A tanár is megjegyzéseket tett hogy hogy lett nekem ez 4-es. Meg hogy majd kikérdezi. :S


2011. jan. 16. 15:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
jézus
2011. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Én is azt mondom hogy Jézus :D De azért elég rossz ám, ugyhogy komolyan is lécci
2011. jan. 16. 16:17
 3/34 anonim ***** válasza:
33%
De köcsög osztálytársak -.- Hát ha nem tetszik nekik akkor ne vegyenek rólad tudomást de beköpni minek kellett?Nem értem...Mi nem szoktuk beköpni egymást :)
2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
80%
mi lenne, ha nekiállnál tanulni?? mindig is a jó tanulók közt voltam, és baromira rühelltem, hogy mindeki tőlem várta a segítséget, és az én dolgozatomra nem jutott idő...-.- azt csinálsz amit akarsz, nekünk ugyanannyi közünk van hozzá, mint az osztálytársaidnak. emellett tényleg csalás, ha neked volt egyéb segítséged is, mint a saját kis tudásod. amúgy akkor "ér" összedolgozni, ha ez a feladat...
2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
17%
sz@rj ra az egeszre.Avval torodj hogy elso sorba neked legyen jo ,ne torodj te avval hogy mit mondanak masok
2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
62%
pfff..
2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
utolsó vagyok...amúgy tanuld meg az anyagot és ha kikérdezi és látja hogy tudod akkor lehet elhiszi.
2011. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%
Nah bocsi nem utolsó azóta már írtak
2011. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%
gondolom általános iskolás vagy... ott télleg k*csögök az osztálytársak... emlékszem én is h ha óra előtt próbálta írni vki a házit azt mindig bemószerolták a kis r*hadékok... középsuliba meg már mindenki együtt írta óra előtt a házit :D puskázás is ilyen szinten volt. azért mert ők puskázva is egyest kapnak, nem te vagy a hibás :D
2011. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az igazságtalanság, ha más agyával kapsz jó jegyet. Én sosem segítek azoknak, akik amúgy hülyék, csak azoknak, akik amúgy jók, de most nem tudnak valamit. Kissé kiakadok, mikor a hátam mögött ülő 2-es tanuló csaj bökdös, hogy diktáljam már le neki az egész dogát, mert pasijával volt, nem tudott tanulni. Én rászentelem a délutánomat arra, hogy megtanuljam az anyagot, pedig mennyi minden szórakoztatóbbat is csinálhatnék, erre segítsek valakinek a dogát megírni és kapjon miattam jó jegyet. Tanulj, használd az agyad és nem fognak megszólni.

17L

2011. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!