Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Azok az orvostanhallgatók,...

Azok az orvostanhallgatók, akiket a szüleik nem tudnak támogatni hogyan élnek meg egyetemi éveik alatt?

Figyelt kérdés
aug. 26. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de két szakról beszélünk egyszerre. Leírtam, hogy nekem sem volt időm a tanulás és a munka mellett, nem volt könnyű, nem értem, hogy mit nem lehet ezen felfogni. A saját példámat hoztam fel, te meg azóta próbalod velem elhitetni, hogy könnyű volt, mert az nem orvosi. Lehet, hogy te nem tudod elképzelni és lehetetlennek gondolod, hogy orvosi mellett dolgozzon valaki, de van aki képes rá, akár home office-ban is.


Van időm irogatni, mert most nem dolgozok, vállalkozó vagyok. Nem most jarok egyetemre, az két éve volt, ezért írom múlt időben.

aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11 igen, ezt is leírtam, hogy néhány kiemelkedő képességű orvostanhallgatónak ez mehet, de a nagy többségnek nem.

Nem a kérdésre válaszoltál, hanem behoztad a saját példád, aminek semmi köze nincs a kérdéshez.

aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

"Sokan dolgoznak vagy vesznek fel diákhitelt."

A válasszal kezdtem. Jött a problémázás, hogy márpedig nem lehet dolgozni, hoztam a saját példámat és egy reddites kérdést is.

aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én senkinek nem mondtam, hogy könnyű az egyetem, minden szaknak, képzésnek, sőt személynek megvannak a saját nehézségei. Azért kérdeztem orvostanhallgatókat, mert minden képzésen más a rendszer és gondoltam azok a kompetensek, akik ebben részt vesznek, illetve vettek. Ezért nem kell másfél oldalon keresztül vitatkozni.
aug. 26. 18:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én orvosira jártam, annak fényében válaszoltam. A közelebbi ismerőseim közül egyikük se dolgozott. Röviden és tömören. Az okokat feljebb ismertettem.
aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Találtam még egy hasonló kérdést, vannak tippek.

aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#16 hát ebben nincs sok újdonság.
aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!