Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumi élet. Mi hogy zajlik?

Kollégiumi élet. Mi hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem az egyetemi kollégiumi élettel kapcsolatban.

- A zuhanyzóban általában meztelenül zuhanyoznak egymás előtt? Gáz, ha én alsónadrágban zuhanyzom? Ha lezuhanyoztam, ott öltözzek fel, vagy nem gáz ha törölközőben végigrobogok a folyosón?

- Hajszárítást, hajvasalást hol lehet elintézni (mosdó vagy szoba)? Engem zavar, ha közben körülöttem vannak, gondolom nincs lehetőség, hogy egyedül legyek?

- Öltözködni hol lehet? Szobában mások előtt, vagy van más módja is?

- Hangosan tudok csak (magamban beszélve, magyarázva) tanulni. Tudok valahol egyedül lenni tanulás közben?


18/F


2010. aug. 9. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hajajj

melyik koli?


nagy átlagban elválasztó vana zuhanyzóban,nem lát senki,meztelenül fürödtem mindig

hajszáritás...egy idő után leszoksz ilyenről...hajvasalás...biztos hogy fiu-e vagy?:D

öltözni mi bajod ha más előtt öltözöl?vagy felöltözöl mások eltt vagy kivárod mig mindenki távozik,de akkor elkésel mindenhonnan...

hangos tanulással ki leszel téve a szabadba a fűre,tanulj meg halkan tanulni...

2010. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ennyire gátlásos vagy, akkor menj olyankor fürdeni, amikor más nem. Mi lazán mentünk a folyosón magunkra csavart törcsiben, vagy köntösben (lányok voltunk).

2. Szintúgy várd meg, hogy egyedül legyél ( ha lesz egyáltalán ilyen).

3. mi ha egyedül akartunk tanulni, akkor kimentünk a dohányzóba, ott néha lehetett egyedül lenni.


A legjobb azonban, ha hozzászoksz, hogy egy koleszban nem lehet elvonulni olyan könnyen és alkalmazkodsz.

2010. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
91%

Gáz ha alsónadrágban zuhanyzol, akkor már kereshetsz is albérletet.

A törülközős flangálás a legelterjedtebb szerintem.


"Tudok valahol egyedül lenni tanulás közben?"

Lehet hogy van tanulószoba, amit persze senki sem használ rajtad kívül. A könyvtárakat érdemes kipróbálni, bár hangoskodni ott sem lehet de legalább csend van. És néha a park a legjobb, ha nincs rossz idő.

2010. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki törcsiben rohangál a folyosón. Természetesen meztelenül zuhanyzunk, de egyrészt van válaszfal a zuhanyfülkék között, másrészt nem igazán stíröljük egymást közben. Viszont ha meglátnak alsógatyában zuhanyozni, szerintem kicsit körberöhögnek. :D


Ott vasalsz hajat, ahol akarsz, mi a szobában szoktuk (van egy függönnyel elválasztott mosdós-tükrös rész), és barátkozz meg a gondolattal, hogy a koliban MINDIG vannak körülötted, még a wc-ben is.


Öltözködés..szintén a szobában szoktuk, kit zavar? Különcködhetsz, de ki fogsz lógni a sorból, negatív értelemben.


Ha vannak körülötted, akkor majd szépen megtanulsz magadban tanulni.

2010. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

hát haver neked sose lesz nőd...

enyire szégyenlős vagy? ilyesmikkel normális férfi ember nem törődik.

2010. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok kolis, de ahol a barátnőim laknak, ott két emberre jut egy zuhanyzó, ott nincs olyan, hogy ki lát meg ki nem lát.
2010. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

én ezért nem mentem koliba

nem vagyok prűd.. csak van egy magánszféra,amit megtartanék magamnak..

2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok engem is foglalkoztatnak, amiket kérdeztél, de lehet én nem is adom be a jelentkezést a kollégiumba, inkább kinyögöm az albérletet és mellette dolgozok. Nem tudom miért, de nagyon kell nekem egy privát szféra, nyugalom és szerintem ne törődj a negatív válaszokkal, én is ugyanígy vagyok.


Próbálj meg kollégium helyett inkább albérletet keresni, hogyha anyagilag megengedhető számodra.


Egyébként melyik egyetemre jelentkeztél?:)

2010. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
bce
2010. aug. 9. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült beilleszkedned? :)
2011. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!