Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha van nálam jegy a buszon és...

Ha van nálam jegy a buszon és akkor lyukasztom ki amikor az ellenőr oda lép hozzám, az elfogadott, vagy akkor már büntethet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 10:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Szóval vannak véletlenek is... "


Most nem akarlak megbántani, de ha közben beugrottál volna a kisboltba, onnan is távoztál volna fizetés nélkül mondván annyira szétgyötört a vonatpótló? Hogy hopp elfelejtesz fizetni?

2013. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Ott egyből mondja az árat, azt nem felejted el kifizetni.


Ha itt is mondja valaki, hogy lyukaszd már ki, akkor megteszem, hisz van nálam jegy mindig.

2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A szabály, hogy amint felszálltál,kötelező lyukasztanod.
2013. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én csak azt kérdezném meg, hogy amikor az átláthatatlan női táskában kotor valaki a jegye után, azt miért nem készítette elő a buszmegállóban a buszra várva?
2013. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, már mint azokra, akik azzal dobálóznak, hogy keresik a jegyet. Én jegyet használok, mivel bicaj van, ritkán tömegközlekedek, érdekes módon mielőtt bejön a villamos/busz/metro, előkeresem a jegyemet.
2013. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nekem is hatalmas táskám van, de van külön egy kis zseb az okmányaimnak, ahol benne van a jegy is, vagy bérlet. Nem értem én sem hogy miért kell kotorászni.
2013. júl. 11. 16:23
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Valljuk be, az emberek szemében a BKK az állam megtestesülése, és imádja átb..zni. Úgy érzi, hogy elégtételt vett az őt ért sérelmeken. Innentől kezde mindenhol igyekszik bliccelni, kivéve a metróban, ahol esélyes, hogy nem engedik le, de buszokon, villamosokon, ahol eseményszámba megy az ellenőrzés, ott jönnek a takaródzó szövegek, hogy "jaaaj, nem volt időm lyukasztani". Nem, egyszerűen nem volt idő észrevenni az ellenőrt, és villámgyorsan elővenni a vészhelyzetre tartogatott ötéves vonaljegyet. Ilyenkor szokott ráb..zni erőteljesen az utas, majd ír egy felháborodott levelet a békávéfigyelőnek, hogy a többi egybites is szörnyülködhessen a sok tahó ellenőrön.


Uff.

2013. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!