Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináljak ha elkap az...

Mit csináljak ha elkap az ellenőr?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és néha szoktam bliccelni, de mit csináljak ha elkap? Mindig van nálam jegy.

2013. ápr. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Fussss :D ha meg főellenőr, vagy közterület felügyelő, akkor add oda az irataidat, ha nem akarsz rendőrségre menni.
2013. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
49%
Vagy csak leszállit vagy leszallitas után kérdezi a neved és rossz nevet adsz meg engem már kapott el és simán sikerül ha kérdezi hogy mien messze laksz mond hogy eléggé messze
2013. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
FIZESS!
2013. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mindig legyen annyi pénz nálad, hogy ki tudd fizetni a helyszíni bírságot. Máskülönben csak rábaszol és többet kell tejelned, mint amennyit spóroltál.
2013. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha a szüleid megveszik a jegyet akkor mi a f... bliccelsz?
2013. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

hát, egy jó hazugság az milyen lenne? h ellopták a dolgaid... vagy hasonló, vagy tettest h alszol.

láttam egy embert aki aludt, azt hitték rosszul volt, és leszállították. nem kapott bírságot

2013. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt kell mondani, hogy leszállok a következőnél.
2013. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Az alábbi mindig bejön:

Az történt hogy a bátyám a Sanyi, az én kabátomban ment el reggel, zsebiben meg ott van a bérlet a jeggyel. Érti?

Aztán amikor mondaná az ellenőr a szövegét, akkor mondod neki hogy látom még mindig nem, és akkor lassabban majd gyorsabban elismételgeted neki, amíg egy megállóba nem ér a jármű, leszállsz és elfutsz.

Vagy pedig egyszerűen közlöd vele hogy nem fogsz neki (a társadalom legaljának) ilyen kis papírfecniket mutogatni... :D :D :D

2014. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!