Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem jelzett vissza a MÁV-Start...

Nem jelzett vissza a MÁV-Start toborzási csapata a mozdonyvezető képzésre való jelentkezésemre. Ilyenkor mi is a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Október 10.-én jelentkeztem a MÁV mozdonyvezető képzésére, viszont, semmi telefonhívást, e-mailt nem kaptam. Az automata válaszban az állt, hogy, mindenképpen kapni fogok visszajelzést, én azt látom, hogy ez elmaradt. Szerintetek, valóban elmaradt, vagy még azért jövő hét elején felkeressem őket? A HR-est hívnám, viszont a hirdetés eltűnt, ugyanis a határidő már letelt. Csatoltam telefonszámot, önéletrajzot is...

Nyilván ebben az esetben, tudom, kit tudnék keresni, viszont nem lenne túl korai? Egyáltalán mire számíthatok? Miskolci mozdonyvezető képzést is novemberben indul, mint az, amire jelentkeztem, viszont ott a mai nap volt a határidő, így ergo nem hiszem azt, hogy nagyon kifutottam volna az időből.


Trollok, kárörvendő válaszolók kíméljetek, és lehetőleg START-os, vagy vasútban tájékozott emberkék válaszát várnám, ezért is választottam ez a kategóriát!


Nagyon szépen köszönöm előre is válaszokat!



okt. 18. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Lehet látták hogy Békásmegyerről nem vagy hajlandó messzire menni dolgozni.

Vagy csak simán elfoglaltak, épp dolgozzák fel a sok jelentkezést.

okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Már legutóbb is írtam, hogy sokkal jobban járnál, ha a Hévhez vagy a BKV-hoz villamosra mennél.

És ezt azért írom, mert iszonyú körülményes vagy. Egyszerűbb lenne az életed.

okt. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezen jót nevettem.😂 Ment a zöld
okt. 18. 21:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is kaptam zöldet, de te sem fogsz zöldet látni egyik főjelzőn sem😂😂 Bocsi🤣
okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyezlen zöld amit látsz, a Hévet "elsuhanni" Békásmegyeren.
okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
79%

Ezek ilyenek. Én irodai állásra jelentkeztem. Előre levannak osztva a lapok. Ott jópofiznak aztán elutasítanak.


Csak az alja munkára veszik fel könnyen az embert, mint a jegyvizsgáló.


Mondjuk mv tanfolyam már érdekes, mert oda lehet nem jelentkeznek a haverok.

okt. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 #5 Irigykedünk, mert te netalántán alkalmatlan voltál? Kis bukott mozdonyvezető!
okt. 19. 02:00
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Van még mozdonya a MÁVnak?
okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs mire irigykedjek, voltam én is vasúti járművezető (motorvonatra), csak lett egy visszafordíthatatlan betegségem.

Nem véletlen írtam, hogy ne légy ilyen körülményes, az a "vasúton nem pálya".

okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon sajnálom, hogy lett egy betegséged, de szerintem másikat nem kéne ettől függetlenül degradálni.
okt. 19. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!