Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mozdonyvezető (MÁV) tanfolyam...

Mozdonyvezető (MÁV) tanfolyam szerint lenne egy kérdésem. (?)

Figyelt kérdés

Jelenleg Békásmegyeren lakom. Jelentkeztem a MÁV mozdonyvezető tanfolyamára, viszont még visszajelzést nem kaptam, bár igaz, október 10.-én, az-az, utolsó napon adtam le.

A kérdésem arra irányul, hogy én, mint békási, szoktak tekintettel lenni arra, hogy melyik kerületben lakom, és ahhoz közel kezdjem el a szolgálatot, vagy fejezzem be, vagy, akkora nagy a hiány, hogy mindenki oldja meg a hazajárást, ha hajnali fél egykor végzek, akkor Keletiből utazzak haza az éjszakai busszal 1.5 órát, amire hazaérek? Nyilván a HR-estől nem fogom megkérdezni, hiszen, nem ez alapján fogok dönteni, vannak ennél sokkal, de sokkal borzalmasabb esetek is, viszont számomra érdekel, hogy, van-e ilyen szempont..


21/F


ma 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Kérdést elég gyengén fogalmaztam meg, hiszen, helyesen:

MÁV mozdonyvezetői állással kapcsolatban lenne egy kérdésem. (?)

ma 13:20
 2/5 A kérdező kommentje:
Mozdonyt nem vihetjük haza, mint szolgálati autó? A szállítást áramtalanítva villamospályán megoldhatjuk :D
ma 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem igazán vannak erre tekintettel, hogy is lennének? Elképzelni sem tudom, hogyan lehetne ezt megoldani. Van autóval mész (bár azt nem tudom, ott végzel e feltétlenül, ahol kezdtél), vagy bevállalod a tömegközlekedést, Békásra annyira nem rossz éjszaka sem.

Miért nem mész a Hévhez? Az helyben van és a szolgálatok többsége Békásmegyeren kezd-végez.

ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából ez csak elméleti kérdés volt, ugye tudtommal BKV-nál, figyelnek erre. Bár lehet nincs igazam, csak rossz információk birtokában vagyok. :D

Nekem azért fura egy kicsit, ha mondjuk van egy kolléga, aki teszem fel mondjuk Népszínház negyedben lakik, akkor nem az S30, hanem a gödöllői s80-asakat vinné, és van olyan, aki mondjuk XII./I./II. Kerületben él, az vinné az S30-ast, és nem fordítva.. Erre a gondolatmenetre alapoztam az egészet, bár, amekkora hiány van a vezérekből...

ma 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy aki mozdonyvezető tanfolyamra jelentkezik, annak miért ez az első kérdése. Maga a munka olyan, hogy ott végzel, ahol lejár a munkaidő. Onnantól utazás vissza ahogyan tudsz vagy helyben elszállásod magadat, mert pl. éjszaka nincsen tömegközlekedés azon a helyen. Aki ezt nem tudja bevállalni, az nem való mozdonyvezetőnek. A MÁV Start annyit vállal, hogy megpróbálja úgy szervezni a beosztást, hogy a saját telephelyén végezzen mindenki, de ez a gyakorlatban vagy sikerül vagy nem. Mikor hogyan jön ki. De inkább úgy mondanám, hogy a megvalósulás azt jelenti, hogy kb. 1-2 órányi útra vagy a telephelytől maximum, amikor vége a munkaidőnek.


Az, hogy hazavinni a mozdonyt... Hova? Hogyan? Ki fizeti ki? Hol áll addig, ameddig nem dolgozol és ki fizeti ki ennek a költségeit? Barátom, te nagyon el vagy tévedve.

ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!