Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Autópályán besorolás elmulaszt...

Autópályán besorolás elmulasztása?

Figyelt kérdés

Ha autópályán megyek és nem tudom előre hogy hol kell letérnem róla, ezért figyelem a táblákat, de a külső sávban dugó van és amikor ki van táblázva az én lehajtóm, akkor már áll a kocsisor és nem tudok besorolni.

Mit lehet ilyenkor tenni?

A következő lehajtó meg már fizetős...


2017. dec. 5. 13:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

"Az 500 méteres tábla előtt óvatosan fékezel,"


Esélytelen volt, mert 110-el mentem és már a seggemben volt és a belső sávban is intenzív volt a forgalom.

2017. dec. 5. 14:31
 12/39 anonim ***** válasza:
73%

És mégis mivel nyomod az M0-ást? Gokarttal??

hogy nem látod a táblákat...


ki mondta hogy 110-el menj???


külső sávban nyugis 80-90-el lehet menni és egyből melletted lesznek a táblák, tudsz olvasgatni, besorolni ha kell.


(elég sokat vezetek M0-son de még sosem láttam akkor forgalmat ahol ne tudnál besorolni)

2017. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

"És mégis mivel nyomod az M0-ást? Gokarttal?? "

nem, lovaskocsival.


"ki mondta hogy 110-el menj??? "

A bunkó BMV-s, aki frusztrált volt, hogy nem tudott besorolni a belső sávba, és emiatt centikre volt a seggemtől.



"külső sávban nyugis 80-90-el lehet menni és egyből melletted lesznek a táblák, tudsz olvasgatni, besorolni ha kell."

Kezdem azt hinni, hogy még nem jártál a nulláson.

Még a külső sávban is letolnak a kamionok, ha 90-el mész.

Már tapasztaltam, mert volt már pótkocsi is rakva a lovaskocsimra korábban.


"még sosem láttam akkor forgalmat ahol ne tudnál besorolni"

Szívből kívánom, hogy megtapasztald!


Már évekkel ezelőtt volt, és nem tudom miért volt hatalmas torlódás.

2017. dec. 5. 14:52
 14/39 anonim ***** válasza:
61%

szerintem akkor is csak szimplán béna vagy...

az öreg "csotrogány" mercimmel simán elboldogulok ott pedig az aztán nem egy erőgép

2017. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

"szerintem akkor is csak szimplán béna vagy..."

sosem állítottam az ellenkezőjét, csupán reális megoldást kerestem egy problémára



"az öreg "csotrogány" mercimmel simán elboldogulok ott pedig az aztán nem egy erőgép"

Büszke vagyok rád, és leborulok a lábaid előtt, hogy te még soha nem kerültél problémás helyzetbe az utakon!

2017. dec. 5. 15:08
 16/39 anonim ***** válasza:
70%

leírtam/leírtuk mi a megoldás de Te mindbe belekötsz.

lehet menthetetlen vagy...


akkor menj és szenvedj a bénaságoddal

2017. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
43%
Azert arrol csak van valami elkepzelesed h a lehajtod 100 kmre van vagy 10re... ha ez a szam kicsi es tomve van a kulso akkor az elso adando alkalommal kimesz, ennyi...
2017. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Kb 8km-en belül 4 lehajtó van ott
2017. dec. 5. 17:55
 19/39 anonim ***** válasza:
54%
Értem a problémádat, én Németországban jártam így többször is. A lehajtósáv bedugulva (direkt 1 km-es sáv volt meghagyva a kisorolásnak, mint utólag rájöttem, a dugók miatt). Egyszerűen bepofátlankodtam a többiek közé, tudom, hogy nagy bunkóság, de nincs mit tenni.
2017. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
0%
Nem egyszer, nem kétszer, nem háromszor, nem négyszer van kitáblázva a lehajtó. Nagyon bambának kell lenni ahhoz, hogy ennyiszer ne vedd észre a táblákat.
2017. dec. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!