Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért kell ilyen bunkónak lenni?

Miért kell ilyen bunkónak lenni?

Figyelt kérdés

Hatalmas ködben, reggeli órákban haladtunk édesapámmal a kórházba, hogy az EEG vizsgálataim eredményeit megtudhassam, amikor egy agyoniskolázott Opel Vivaro kisteherautó sofőrje annyira direkt kitette a kocsija elejét, hogy majdnem az előttünk lévő Citroennek neki ment. Mi is kishíján nekimentünk, annyira ki akart vágni, azt még utánunk kiabál, miért nem akarjuk kiengedni. Idáig oké, de utána mit csinál? VIllogtat, dudál mint az őrült, majd kiszáll a kocsiból. Ekkor már apám is ideges lett, én meg attól tartottam, megakarja verni a 74 éves nyugdíjas rendőrfőtörzsőrmester édesapámat. A srác kinyitotta az ajtót, közben pofázta miért nem engedtük ki, ekkor dulakodás lett, majd apám a kisbaltát megfogta (( aminek a vége le volt takarva )), és felszólította, fejezze be ezt a magatartást. Ekkor megijedt a hepciáskodó tehersofőrünk, amit én felvettem kamerára. Pestre beérve meg rendőr jön villogtatva mögöttünk, ő hívott rendőrt, mert kicsi lelke megsértődött, amiért nem akartuk kiengedni! Nem elég, hogy balesetet okozott majdnem, nem elég, hogy akadályozta a megállásával a forgalmat, nem elég, hogy apámra neki akart támadni, még ő játszotta az áldozatot... És feljelentést akar tenni az ,,ügyvédjével" apám ellen. Kérdem én: hogy kaphat az ilyen ember jogsit, hogy először ő kezdi a verekedést, majd még ő hív rendőrt, mert apámat vádolja... Ennyire bunkók, és kétszínűek az emberek??? Miért kell úgy viselkedni, hogy nem figyel a többiekre, és az öklét rázza a diplomatikus megoldás helyett? Ennyire nagyeszű, hogy idős emberre nekitámad??? Hol élünk???


25/F



2017. okt. 19. 10:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18/20


Ha a balta elrejtve, csomagtartóba, és nincs elöl, de autóban ülő emberre támad a vivaros és azzal védi meg magát. Valahogy nem jön ki a történet.

2017. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
majd a szembesítésen feloldják az elletnmondást (irónia)
2017. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Spricc6


Hol olvastad, hogy a balta a csomagtartóban volt?

Ez nem is előírás, próbáld értelmezni a 18-ban idézett törvényt, főleg a (2) bekezdést. Ez nem vélemény, hanem szó szerint bemásolt törvényrészlet.

Az van előírva, hogy:

1. rejtve történjen a szállítás: nem a műszerfalon volt, ha jól értem. Rejtve történő szállítás csak annyit tesz, hogy ha valaki benéz a kocsiba, akkor nem erre esik az első pillantása. Tehát az első ülés mellé vagy alá dugva, az már tökéletesen megfelel a jogszabálynak.

2. szokásos módon becsomagolva történjen a szállítás: mivel a baltáknak nincs tokja általában, a fej ronggyal való beburkolása és gumizása ennek a szempontnak tökéletesen eleget tesz.

2017. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!