Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy bunkónak kell lenni a nőkkel?

Figyelt kérdés

Esküszöm, nem értem. A kis ribiket a diszkóból, meg a plázacicákat valóban meg lehet ezzel fogni, meg a pénzzel, de a normális lányokat biztosan nem.


A környezetemben akiket ismerek, van elég sok olyan srác, akik külsőre tök jól néznek ki, de egyszerűen hihetetlenül bunkó és paraszt stílusuk van. Nincs is barátnője egyiknek sem... Egy kivétel van közöttük, de az a lány meg nagyon csúnya, és az alakja sem szép. Kerülik is őket a lányok, mert nem lehet velük beszélgetni sem normálisan.

A másik véglet is rossz, amikor egy srác nagyon félénk és zárkózott, mert azzal sem lehet mit kezdeni.


Szerintem arany középút kellene. És nem bunkónak kell lenni, hanem magabiztosnak és határozottnak, a kettő nem ugyanaz egyáltalán, de minden pasi el van tévedve, ahogy tapasztalom...


2016. ápr. 7. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon minden nap megismétlődik ugyanaz a kérdés csak kicsit más tartalommal, férfi és nő (vagyis inkább kisfiú és kislány) kötekedik egymással, szánalmas!
2016. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pont azért bunkók, mert jól néznek ki és ezzel nagyképűvé vállnak.
2016. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A bunkok azt hiszik a nőknek nyálas duma kell h megkapják,mivel ők "kemény férfiak",

A félénk pasik ,meg h a nők a bunkókat keresik.

Egyik végletnek sincsenek nagy eséllyei. Nem fogják fel h a világ nem így működik. A nök erös,határozott férfit akarnak,aki egyben gyengéd,figyelmes és kedves. (kivételek ugye mindig vannak).

Az arany középutat nehezzen találják. A sikertelenségért meg a nők az ok,meg h a nöknek a nyálas duma vagy épp a bunkó pasik jönnek be.

N24

2016. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A bunkó stílus manapság elég elterjedt dolog, de ez részben a média hatása. A csapból is az folyik hogy ha jóképű vagy és tahó akkor ragadnak a nők. Részben ez igaz, de őszintén szólva azokból a nőkből nekem egy sem kéne. Még egy éjszakára sem. Én igyekszem ezen a középúton járni, de sokszor tapasztalom hogy a lányoknak nem ez kell. Persze nem vagyok "menő" azzal hogy esténként inkább nézem a csillagokat és ábrándozok, ahelyett hogy buliznék. Eltértem a témától azt hiszem. A lényeg hogy az olyanoktól mint pl ÉNB Roland és hasonlók, ne várjanak mást a lányok mint paraszt, felvágós viselkedést. Kinek nem inge...


23/F

2016. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kérdést helyesen úgy kellett volna feltenni, hogy a nők miért tanítják arra a férfiakat, hogy bunkók legyenek velük?
2016. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tanítják őket arra, ti próbálkoztok be ribiknél.
2016. ápr. 7. 15:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Több bunkót tudok barátnővel, mint nem bunkót barátnővel.
2016. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként még mindig férfiasabb, ha esetleg azért koptatnak le a csajok, mert paraszt voltál mintha azért, mert egy kis plüssfigurának néznek.
2016. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kaptam privátot, hogy van akinek bejönnek a cuki plüssfigura srácok. Én a köcsög parasztokhoz hamarabb tartozok mint a plüssfigurákhoz, szóval tárgytalan. Alapjáraton rendes vagyok, de néha paraszt. Plüssfigura sosem.
2016. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én például jól nézek ki,nem vagyok félénk és paraszt sem a nőkkel . a kifent- kikent ,a föld felszínétől elrugaszkodott nők mit gondolnak kinek kellenek? vagy ezekből lesznek a vénkisasszonyok? addig finyáskodnak amig egyedül leélik a kis megsavanyodott életüket.
2016. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!