Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt, hogy a nőket folyton ostromolják a pasik?

Figyelt kérdés

Talán 10 éve még így volt, de már más a helyzet. Egyedül a ribiknel próbálkoznak be bulikban, illetve a társkereső van még, egyébként meg az égvilágon semmi.

Szinte minden srác irtó félénk, nem egyszer hallom, hogy még rá írni sem mernek egy lányra, mert felnek, hogy kosarat kapnak...


És a szép lányok még rosszabb helyzetben vannak, mert náluk tényleg alig mer valaki próbálkozni.


2016. ápr. 5. 10:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
Én nem hiszem, csak aki nekem kellene környezetembe mind foglalt. Ismerkedni meg nincs lehetőségem max neten, amit nem fogok megtenni... Mond csak szereted a jó filmeket? Egyáltalán nem vicces viccet félretéve van valamilyen alapja, de ha nekem tetszik valaki a tudtára adom max kosár de jobb mintha csak ülnék a sarokba várva a Disney csodát. Talán sok csalódásból van elegük a fiúknak/férfiaknak.
2016. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
"És a szép lányok még rosszabb helyzetben vannak" Ezt amúgy te kajak komolyan gondolod amúgy? :D Nagyon sok szép lány ismerősöm/barátom/haverom van, napi szinten írnak rájuk, vagy szólítják meg őket az utcán, ha márciusba szakítanak valakivel (őket nem dobja ki senki), akkor áprilisban már 10 másik közül tudnak választani, és választanak is.
2016. ápr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Ja és nem, ők nagyon nem ribik, csak szépek :) #2 voltam
2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Te egy szép lány vagy, aki nem kell senkinek, vagy mi a gondod?
2016. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Nőként mondom, hogy hülyeséget kérdezel.

Igenis sok pasi próbálkozik be azoknál, akik nem olyan csúnyák, hogy ha lemegy a bányába, feljön a szén, és kicsit nyitottabb természetűek.


Engem is gyakran szólítanak le, hívnak meg kávézni, jelölgetnek/írogatnak ismeretlenek a jól ismert közösségi oldalon, vagy érdeklődnek irántam munkatársak/haverok. No nem napi szinten, de heti 1-2 általában előfordul. Pedig nem vagyok ribizli, és még különösebben szép sem, inkább átlagnak mondanám magam.

Sok pasi viszont tényleg kicsit többet gondol mondjuk emögé, mint ami valójában. Nem arról van szó, hogy az ember lánya kimozdul, és halomra vetik magukat a lába elé a férfiak. Ennél azért ritkább és visszafogottabb, mikor vadidegenek szólítják le a nőket, de létező jelenség.

2016. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerintük minden lány ku.rva.

Munkahelyen több pasival is beszélgetek, munka miatt kötelező. Sógorom is ott dolgozik, vele járok kávézni, meg ugye közvetlenebb is vagyok. Moziba a múltkor öcsémmel mentem.

Erre visszahallom (férfi kollégáktól!), hogy egy ilyen penészvirág ezért nem szólít meg, mert nem akar a hatodik udvarlóm lenni...

Hát nyugi, nem lesz az udvarlóm.


Ha mindenkivel bunkó lennék melóban, akkor azért nem.


Ha csak ilyen pasik lennének a világon, inkább egyedül maradnék.

Szerencsére van olyan, aki meg mert szólítani. ;)

2016. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

#2:


Nekem is sok szép lány ismerôsöm van. Igazad van, hogy egyedülállóként kb. tizesével ostromolják ôket a fiúk, de ebbôl úgy kilenc alpári, bunkó, idióta, "szia cica, van gazdád?" jellegû kezdeményezés. Elôadják hogy ôk mekkora érzéketlen taplók, mert az biztos beválik a lánynál, vagy csak bepróbálkoznak szexre/szopásra(?) felszedni. Ezzel mit lehet kezdeni szerinted? Sokszor tízbôl tíz próbálkozás ebben merül ki, vagy ha értelmesnek is tûnik a srác, rövid idôn belül kiderül, hogy csak "laza, kötetlen" kapcsolatot akarnak.

Ha tisztelettel, kulturáltan, intelligensen ismerkedtek egy szép lánnyal, több esélyetek van, mint gondolnátok. Felejtsétek el egy életre ezt a bunkó/lekezelô/alfahím/pua baromságot. Nagyon sok a retardált, egyszerû kitûnni közülük. Aki meg nem erre vágyik, azzal egyébként sem mûködne egy szeretetteljes kapcsolat, ha szép, ha nem. Nyilván nem örülne egyikôtök sem, ha az arcotokat/pénzeteket/megjátszott éneteket szeretné a veletek lévô lány, csak ebbe sokan elfelejtenek belegondolni.


Kérdezô:


Azért gondolják így, mert a szép lányokra ez valóban igaz. Csak nem látják át, amit a 2-esnek leírtam.


21/F

2016. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ezek szerint én bűn ronda vagyok. Max havi 1-2 próbálkozás vagy az sem. Van, hogy hónapokig megúszom
2016. ápr. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
10 éve sem volt így. :-)
2016. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Én rámozdulok mindenkire legalább egy puhatolózó beszélgetés erejéig, akivel legalább egy minimális szemezés volt. Te meg honnan veszed azt hogy minden férfi egy lúzer szar?
2016. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!