Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hiszik azt, hogy a nőket folyton ostromolják a pasik?

Figyelt kérdés

Talán 10 éve még így volt, de már más a helyzet. Egyedül a ribiknel próbálkoznak be bulikban, illetve a társkereső van még, egyébként meg az égvilágon semmi.

Szinte minden srác irtó félénk, nem egyszer hallom, hogy még rá írni sem mernek egy lányra, mert felnek, hogy kosarat kapnak...


És a szép lányok még rosszabb helyzetben vannak, mert náluk tényleg alig mer valaki próbálkozni.


2016. ápr. 5. 10:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%
#7-es, én tisztelettel, kulturáltan, intelligensen ismerkedek lányokkal. És tudod, hogy mi a reakció? Válasz nélkül maradok. Tényleg, de tényleg sokkal jobb lenne az, hogy megmondanák, kerek perec, hogy "nem", nem kell bocsánatot kérni, nem kell kedvesnek lenni, de mondják meg. Nem az esik ilyenkor rosszul, hogy nem adnak esélyt, mert tisztában vagyok a saját tulajdonságaimmal, és tudom, hogy "jobb faszik" próbálkoznak nálunk (és most bármit mondasz, ha külsőre nem jövök be egy lánynak, akkor bármit csinálhatok) és inkább őket választják, de könyörgöm annyival mért nem tudja megtisztelni egy lány a hozzá normálisan közelítő srácot, hogy leírja, hogy "nem"? És akkor utána bárki is csodálkozik, hogy nincs kedvem beállni megint a pofonért a sorba, amit igazából duplával kapok, mert még válaszra sem méltat?
2016. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem, hogy miért hiszik azt, hogyha egy nő nem kifejezetten hányadékul ronda, akkor csak válogatnia kell a komoly udvarlókból. Egy frászt. Ugyan túlsúlyos, de kedves, ápolt, szépen (de nem k...san) öltözködő nő vagyok, nem a 4 fal között élek, és kb. havonta-kéthavonta egyszer leszólít vmi alkesz csöves vagy vmi nagyapám korú perverz fazon, aztán annyi. Diszkóba nem járok, az igaz :D. Életemben kétszer kezdtek el irántam normálisan érdeklődni, ebből az egyik srác az ismerkedés 3. percében nagyon intim témákról kérdezősködött, a másik ma már a vőlegényem (nem, nyilván nem CSAK ezért, de belejátszott ez is).

Rajtuk kívül senki. Csak azok, akik metrón próbálnának taperolni meg 14 éves kis takony, aki épp menőzik a haverjai előtt, hogy egy huszonéves lánynak azt merte mondani, hogy "megb.nálak"... meg hogy a gyk-n írogat mkindenféle perverz lyukra futó alak akkor, is ha leírom, hogy kapcsolatban vagyok... ha ezeket is komoly ostromnak vesszük, akkor... :D.

2016. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

#11


Azért nem válaszolnak, mert már sokszor megtapasztaltál azt, hogy ha visszautasítanak valakit, az agresszívvá válik, lehordja mindennek, fenyegetőzik.


Szerinted kinek hiányzik ez?

2016. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
megtapasztalták*
2016. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#13 Kifogásokat mindig lehet találni mindenre, csak például én nekem van gerincem és akkor is vállalom a döntésem felelősségét, ha esetleg nem a legjobban jövök ki belőle. Amúgy meg az kinek hiányzik, hogy 48 órán át nézem a bejevő üzeneteket, hogy írt-e vagy sem. Nekem szerinted hiányzik? Nem, nagyon nem, de mégis vállalom, hogy hátha, végre valaki lát bennem annyit, hogy megigyon velem egy kávét.
2016. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Tehát ha másvalaki bunkó volt, akkor feltételezi, hogy majd én is az leszek, magyarul más miatt büntet engem. Ha nem mondja ki, hogy "nem", akkor nem fogja megtapasztalni azt, hogy van, aki nem lesz ilyenkor bunkó, és továbbra is folyamatosan azt fogja hinni, hogy mindenki az lesz.


A másik gond ebből nekünk az, hogy feedback nélkül javulni se lehet, tehát nem tudjuk a semmiből eldönteni, hogy mi volt a gond. Olyan talán, amit épp nála rontottunk csak el, vagy ami mindenkinél rossz pont lenne, netán semmi gond, csak simán nem vagyunk az esete?

2016. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépen utasítok vissza valakit, akkor teper tovább, mert hátha csak kéretem magam, ha csúnyán, akkor meg bunkó vagyok. Nagyon kevés az olyan, aki normálisan kezeli az ilyet. Legalábbis az én tapasztalataim szerint.


Ja igen, és bár én még nem tapasztaltam, de itt már többektől olvastam, hogy ha azt mondták valakinek, hogy kapcsolatban vannak, mert tényleg kapcsolatban voltak, akkor azt az esetek nagy részében hazugságnak vették a próbálkozók.


Nézzétek, én vállalom, ha valakivel nem lesz több, mert nem érzek semmit, amiből több lehet (ez nem csak külsőre vonatkozik, hanem úgy egészében arra a másik emberre, hogy milyen hatással van rám mindennel együtt), de azért az én dolgomat is megkönnyítik, akik ezt normálisan tudják kezelni.


Hozzáteszem, aki itt a neten bármilyen fórumon bepróbálkozik és rövid időn belül (mindegy, miért kezdett el velem beszélgetni, de tényleg egy abszolút nem ismerkedési célú témával indítva is) szexuális témára tereli a beszélgetést úgy, hogy kvázi idegenek vagyunk egymásnak, azt én nem tudom komolyan venni, és élből elutasítom.

2016. ápr. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%
#15ös vagyok, ja és még annyit, hogy ha valaki nem bunkó stílusban ír, meg nem annyit, hogy "jössz-e", akkor lehet rá számítani, hogy a kudarcot is férfiként tudja viselni, és nem küldi el a lányt a pics@ba.
2016. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17: Soha nem válaszoltam bunkón egy elutasításra, soha nem tepertem tovább, de még egy ignorálásra sem reagáltam agresszívan. Soha nem is hoztam fel szexuális témát kéretlenül. Meg úgy egyáltalán: nem csinálok olyan dolgokat, amiket a nők erősen visszatetszőnek tartanak.

De eljutok odáig, hogy ezt bebizonyítsam? Nem! Sajna megvan az a hibám, hogy nem oldódom fel könnyen ismeretlen/ek társaságában, a kezdetekben óvatosabb, visszahúzódóbb vagyok (de nem extrém mértékben, tehát nem csak ülök, mint egy kuka), és emiatt ha a legelső benyomás nem tökéletes, akkor már kész, ejtve vagyok. Érted a problémám?

2016. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

# 19 Időpont ma 11:51 - Oké, én nem ismerlek, vagyis nem tudom, hogy ismerlek-e, mert akár ismerhetlek is, nem tudni, ki ül a vonal másik végén, de ha te ilyen vagy, akkor nem direktben kell ismerkedned, hanem semleges közegben, társaságban, ahol van időd kibontakozni, és feltérképezni a terepet, meg másoknak is van idejük téged megismerni, és akkor valakivel kialakulhat több is akár a társaságon belül, akár a társaság valamely tagján keresztül.

Pl. én sem szeretem a direkt ismerkedést, régebben, míg tapasztalatlan voltam, jó volt, de aztán úgy hozta az élet, hogy nem az az én igazi közegem, nem az a típus vagyok.


Viszont a kérdésben felvetett problémát én is látom. Itt fórumokon sokan hiszik azt, hogy ha valaki nő, akkor rendszeresen próbálkoznak nála a társat kereső férfiak. Ez pedig nagyon nincs így, és régebben sem volt így. Mondjuk én most nem vagyok fent társkeresőn évek óta, nincs is hozzá kedvem, de mikor fent voltam, teljesen normális adatokkal és képekkel, akkor is tű a szénakazalban volt azok száma, akik tényleg komoly szándékkal kerestek társat, és nem csak egy numerára vadásztak vagy hasonlók, de az utcán is ugyanez van, nem veszik körül a nőket hódolók tucatjai.

Szóval nem sorolom a tényleges próbálkozók közé azokat, akik csak a szexre hajtanak, mert mást akarunk, tehát nekem ők nem potenciális jelöltek.

Nem veszem komolyan azokat sem, akiken érezhető, hogy a sokadik "majd csak valaki bejön" lehetséges jelölt vagyok, és ugyanazzal a sablonnal próbálkozik egységesen (lehet érezni, ki csinálja így, az ilyeneknél baromi gyorsan elhal a beszélgetés, mert igazából nem a másikra kíváncsi, hanem csak arra megy, hogy legyen végre valakije, gyakorlatilag mindegy, hogy ki).

És nem veszem komolyan azokat sem, akik azt hiszik, hogy értékes tárgyakkal meg pénzzel megfoghatnak. (tegnap valaki benyögte privátban, hogy mennyire gazdag, teszek rá, akár igaz, akár kamu...)

2016. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!