Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges az, hogy valaki folyton kapcsolatban van (nem ugyanazzal)?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy vannak olyan nők/férfiak, akik ahogy szakítanak, pár héten belül már találnak is valaki mást, és dúl a szerelem.

Én azt értem, hogy ha valaki nagyon jól néz ki, meg nagyon vonzó, akkor azonnal lesznek jelentkezők rá, de hogyan lehet ennyi emberbe belezúgni? És hogyhogy nem viseli meg őket igazán egyik szakítás sem?


Amikor én igazán szerelmes voltam, 1,5 évbe telt, mire teljesen túl tudtam lépni a srácon, és ismerek még ilyeneket, és bár van, akinek csak fél évig tart ez az időszak, de az sem kevés. Ilyenkor úgy irigylem ezeket az embereket, hogy nekik ilyen könnyedén megy ez az egész. :S


20/N


2016. márc. 29. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor nem szerelem miatt jönnek össze emberek, csak félek a magánytól.

Az is gyakran előfordul, hogy valaki úgy akarja túltenni magát az exén, hogy gyorsan belefut egy másik kapcsolatba búfelejtőnek. Nekem is ajánlották, mikor nehezen léptem túl, hogy jöjjek össze egy lánnyal csak azért, hogy lássam, hogy az exemnél is lehet jobb egy lány bizonyos tulajdonságokban. Más kérdés, hogy bennem van annyi gerinc, hogy ne csapjak be egy lányt önös érdekek miatt.

2016. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
Én a mostani kapcsolatom előtt konkrét 2 hetet pihentem, kicsit bonyolult a helyzet, de lényegében ez történt és már kapcsolatban voltam, de tudtam, hogy még nem vagyok túl az előző barátomon és így is csomót sírtam, ugyanúgy meggyászoltam, csak volt aki megvigasztaljon.
2016. márc. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert már sokan a szakitás előtt elgyászolták a kapcsolatukat, tul vannak rajta, mikor kiadják a másik utját, illetve ezáltal már lehet, hogy be is vonzottak egy harmadikat, aki megkönnyitette nekik a végleges elválást.

vagy nem is volt komoly szerelem a kapsolatuk, igy kukába dobják a másik embert, mint egy zsepit.

2016. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En szakításkor egy könnyet nem ejtettem nőként. Minek? Szar kapcsolat volt. Vagy két hónapra rá uj kapcsolatom volt.
2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek, sokan nem szeretnek és nem is bírnak egyedül lenni.

Nekem sincs senkim egy ideje, de magamra koncentrálok.. és amikor kijelentem, hogy jól érzem magam így, sokan furán néznek rám, de nem gondolnám, hogy az a normális, hogy mindig kell lenni valakivel.. :D


23N

2016. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!