Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bennem van a hiba, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, ha úgy érzem folyton elmenekülnek tőlem a pasik? 23/l

Figyelt kérdés
21 évesen volt az első kapcsolatom, ami másfél évig tartott, de távkapcsolat lett pár hónap után. Őt a húgom baráti társaságából ismertem meg, de ő kezdeményezett figyelt fel rám. 2 hónapja szakitottunk amit én akartam mert a távolság miatt eltávolodtunk. Azóta senkim nincs de van egy pasi aki szintén Bécsbe él mint az exem és vele kétszer találkoztam, de hazudott mert van barátnője akivel együtt él. 31 éves nem tudja mit akar az esze mást súg. Nem akarja egyenlőre feladni a kapcsolatát nem tud semmi komolyabbat igérni. Nekem viszont tetszik jobban mint a volt barátom, de sztem csak szexet akarna tőlem. Miért van az, hogy aki tetszik külsőleg kiderül hogy nem lenne hűséges folyton hazudik? Aki meg nem néz ki ugy mint egy izmos pasi (volt barátom) nem tetszik mégis normális hűséges? Amióta egyedül vagyok azt érzem mindenki elkerül nem érdeklődnek. Az is a baj hogy mindig is nagyon zárkozott voltam barátaik nincsenek nem járok el sehova egyszóval nem érzem tul jol magam. Eddig se voltak barátaim de ott volt egy kapcsolatom azért ő kimozditott most meg újra semmi. Ismerkedni is félek már neten mert folyton csalódok mivel csak a külsőmet nézik szexre kellek.
2016. márc. 19. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Áh, a klasszikus női alapdilemma: aki kell nekem, csak dugni tart, aki pedig komolyan gondolná, arra meg ránézni sem bírok.
2016. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Éz van ha izomra mész meg erdemled hogy kihasználjanak.
2016. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám. :D Szörnyű a világ!! :D
2016. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a baj? Ha te is a külsőre mész, akkor mit akadsz ki ha pasi is a külsőre megy?
2016. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért nem minden izmos pasi egy taho!!!!
2016. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most ezzel mi a baj, hogy visszanyal a fagyi? Nyilván te is felszínes pasikra hajtasz, miért is kellene, hogy ők ne legyenek felszínesek?
2016. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
neked mire kell a dekorfiú? operába és matekversenyre jàrni?aki nem úgy néz ki mint voltpasid(izmos vagy kancsal vagy mittudomén) az miért nem jó neked? na,ez van fordítva is. te se arra kellesz,hogy IQ versenyekre járjatok.
2016. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezt érdemled kérdező.
2016. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Én megértelek. Na jó nem teljesen, de nagyjából értelek. Én baromira nem az a típus vagyok aki külsőre hajt, de azért szeretem ha vonzódok a másikhoz. És bennem meg ott a hiba, hogy élvezem az izgalmat, viszont már komolyra vágyom. Csak valamiért mindig a rossz fiúkat vonzom be.. Ja, és túlságosan hamar beleélem magam, és odaadó leszek..

Próbálj először barátkozni, egyedül jól érezni magad a bőrödben, utána próbálj meg srácokkal ismerkedni. És az hogy elsőre nem jön be, nem azt jelenti hogy később sem fog. Legyél nyitott:) Lehet a személyisége annyira megnyerő lesz hogy magad is meg fogsz lepődni és vonzódni fogsz hozzá:)

2016. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 hónapja vagy csak egyedül és már kétségbe vagy esve?

Ahogy olvasom elég válogatós vagy és csak az izmos csávók kellenek mint minden nőnek. Ezek a csávók simán válogathatnak sok nő közül és inkább egy belevaló lányt keresnek az olyan otthonülősek helyett mint te.


Próbáld kicsit lejjebb adni az igényeidet. Nem azt mondom hogy csúnya csávóval járj de lehet hogy valaki nem néz ki úgy mint az exed de jobb ember.

2016. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!