Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha nekem csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nekem csak a ronda lányok tetszenek, de folyton szép lányok akanak tőlem csak valamit?

Figyelt kérdés
Eléggé el vagyok keseredve, mert folyton vissza kell utasítanom az embereket, nem szeretem megbántani az embereket, de nem jönnek be a szép lányok.
2016. jan. 25. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj :D
2016. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vicc. A szép lányokkal van egy olyan fenntartásom, hogy manapság nagyon a külsőn van a hangsúly, és rájuk többen is nyomulnak, nem akarok csalódni. Ugyanolyan boldog vagyok egy kevésbé szép lánnyal is mert nekem nem az számít, csak nem kell félnem, hogy 24/7 nyomulnak rá
2016. jan. 25. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Miféle retardált vagy te?!
2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ritka nagy gyökér vagy.
2016. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Édes istenem, mekkora egy kamu kérdés! :D

Ezzel mégis mi a célod, mondd már meg?

2016. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerek én is ilyen fiúkat, akik mindig ronda lányokkal jönnek össze és mondták is nekem, hogy nekik nem az számít.De például van egy barátnőm is, aki meg megmondta, nem szereti szép fiúkat, mert nem bízik bennük.És direkt ronda srácokkal jött össze.

Egyébként vannak szép lányok között is hűségesek, csak meg kell találni.Én szép vagyok, hűséges is voltam sokáig, csak sok csalódás miatt már kezdem máshogy gondolni..

2016. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeritem menj orvoshoz. Ha ez probléma neked, akkor bajok vannak az emeleten :-)
2016. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!