Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen gyakran szoktatok...

Milyen gyakran szoktatok rádudálni a másikra?

Figyelt kérdés

Elgondolkoztam a kérdésen, mert például a kollégám akivel ma dolgoztam orrba-szájba nyomta a dudát, már ha csak minimálisan is bemozdult a másik rátenyerelt a kürtre, meg húzta a refit.

Én viszont azt vettem észre magamon,hogy sosem dudálok.

Volt egy fuvarom amikor kétszer is rádudáltam 1-1 autósra, de akkor feszült voltam családi okok miatt, és inkább ezért.

De egyébként ha kigurulnak elém, sávváltással bevág, valamiért mindig elfelejtek dudálni, inkább a baleset elkerülésére törekszem, és a figyelmem a kuplung meg a kormány kezelésére orientálódik, és a duda annyira harmadlagos,hogy kihagyom.

Pedig volt már,hogy kicsorgott elém, és a másik irányba nézett, bevallom, itt butaság volt nem rádudálnom, mert megállni nem tudtam de elsurrantam előtte.

Kíváncsi lennék, ki milyen gyakorisággal nyomja, és például mi az amire már dudáltok?


(Zöldre váltó lámpa alatt alvó sofőrökre is mindig mögülem dudálnak előbb)


2016. ápr. 30. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Legutóbb négy vaddisznóra dudáltam rá pákozd külterületén, megálltak az úton. Úgy elszaladtak.... :)
2016. máj. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
44%
Valamikor tavaly észrevettem, hogy nem szól a dudám. Aztán nemrég egy havernak üdvözlésképpen dudálni akartam egy kicsit és rájöttem, hogy még mindig nem jó, ideje lenne megcsinálnom :)
2016. máj. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig dudálok, mert így sosem tanulják meg hogyan kell normálisan közlekedni.
2016. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!