Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jó dudálgatni a másikra, ha...

Jó dudálgatni a másikra, ha nincs is baleset veszély?

Figyelt kérdés

Amikor valaki sávot vált, de indexelt, és a sávban haladó lassan ment, és nem tetszett neki, hogy bem,entek elé, még csak vészfékeznie se kellett, de dudálgat.

Van értelme ilyen és ehhez hasonló helyzetekben dudálgatni?



#baleset #veszély dudálás
2012. máj. 17. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Melyik sávba ment? Mert ha a gyorssávba, akkor van.
2012. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bpben ülsőből át a belsőbe, de nem ment gyorsan a belsőben thát nem volt meglepetés, majd csikorgó fékezés... szóval azért nem értem, hogy ilyenkor mi a baj.
2012. máj. 17. 19:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell csodálkozni. Belső sáv arra való, hogy gyorsan lehessen ott haladni. Lassúaknak ott van a külső sáv.
2012. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Városi utakon nincs gyors sáv meg lassú sáv.

Kérdező: nyilván nincs. De kinek mi a lassú? Nekem az útra megengedett legnagyobb sebesség nem lassú. Ha valaki gyorsabban akar menni tegye, de ne vonjon bele másokat. Persze ha mindenki köröttem megengedett+5-tel megy, akkor én is. De a megengedett+10-200-al mennő nekem ne legyen ideges, ne vágjon be elém, nem toljon stb.

A minap nagyon csúnyán bevágott elém egy állat. Satu kellett ahhoz, hogy ne menjünk össze. Persze ment a duda is. Erre mit tesz? Elkezd előttem szlalomozni, mögém jön tol, megelőz, megint bevágva elém. Ismét mögém megy tolni. Közben megállás nélkül dudál. Az ilyentől végleg elvenném a jogsit.

2012. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Írta valaki, hogy városi út?
2012. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Másik: újpesti p+r. Túltelített, az utakat is elállták. A végén alig férek el a bekanyarodásnál. Mögöttem jövő ráfekszik a dudára. De nem azért, mert látja, meghúznám valamelyik kocsit. Nem ő siet. Aztán amikor kikeveredtünk a rendes útra, már nem volt neki sürgős. Jóval lassabban jött mögöttem, mint ahogyan én mentem.

Egyébként ez is gyakori. Dudálgat, mert feltartom, amikor meg mehetne, nem megy. Ennek sincs sok értelme.

2012. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5: igen, a kérdező a válaszában
2012. máj. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5:

Egyrészt nem arról van szó, hogy aki gyorsabban menne, ledudálja a lassút.

Másfelöl igen, a kérdező városi közlekedésről írt NEKED. Nem olvastad?


A kérdező kommentje:


BUDAPESTEN ülsőből át a belsőbe…

2012. máj. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
sok idióta marha vezet ott a nagyfaluba.féket nem ismeri csak a jobb lábbal üzemelő pedált amit sebességvátáskor fel kell enygedni.a középsőt luxus használnyi,vagy csak akkor amikor nagyon muszáj.na meg a kórmányon amit ököllel veregetyi.elgyönne vidékre oszt meghalna.tiszteket a kivételnek :)
2012. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
50%
Emlékeim szerint városban a belső sávban kötelezően minimum 50 .tehát ott aki nem megy csak 40nel az huzodjon ki. Külsőbe lehet kevesebbel.
2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!