Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az ilyenre nem kéne legalább...

Az ilyenre nem kéne legalább rádudálni?

Figyelt kérdés

Ma apámmal mentünk 2x2 sávos úton, az út szélén párhuzamos parkolóállások, üresen.

Megyünk-megyünk a külsőben, egyszer csak nekünk jobbról, a parkolókon át egy BMW 3-as cabrio előz. (lehúzott tetővel az időjárás ellenére)

Megy mint a szél, aztán jöttek a parkoló autók, és mintha mi ott sem lennénk, húzta ránk a kormányt, és éppen hogy befért.

Apám meg csak lassított, annyit mondott,hogy a hülye.

Tudom,hogy semmit sem segít a dudálás, de én biztos rádudáltam volna, legalább jelezni neki,hogy mekkora barom, már ha nem tudná magáról.

Megbeszéltük,hogy ezek ellen ez a jó módszer, de engem akkor is felbosszantott, tényleg bosszantó,hogy nem tud rendesen közlekedni.

Persze az éppen csak nem szőke p***a ott ült az anyósülésen, annak is fel kell vágni, ha már az ágyban nem tud.


2016. ápr. 24. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

"Megbeszéltük,hogy ezek ellen ez a jó módszer, de engem akkor is felbosszantott, tényleg bosszantó,hogy nem tud rendesen közlekedni."

Engem is felidegesítenek ezek a parasztok. De annyiban igaza van apádnak, hogy ez a jó módszer, vagyis gyorsan reagálni rá, hogy elkerüld a balesetet. Rá lehet dudálni az ilyen parasztra, de igazság szerint semmit nem ér, mert legközelebb is ugyanígy fog vezetni.

2016. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felesleges bármit tenni, sokat enm rész el vele.
2016. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
33%
A hangjeltésnek is megvannak a szabályai, mikor lehet alkalmazni. Ez az eset nem az.
2016. ápr. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

sajnos mindjárt minősítünk, mint te is...


nekem még nem jutott eszembe, hogy dudáljak, izmozzak, integessek...na jó, káromkodni néha kell..


nagytestű,erős szolgálati kocsit vezetek, az utasokkal finoman kell közlekedni, és nyugodtan...így vezetem a sajátomat is..

ha elémvágtak, akkor elémvágtak...miért is dudáljak? úgyis tudja..legfeljebb kiszáll, és ad egy maflást..kell az? nem.

2016. ápr. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Rá lehet de csak egy rövidet ha hibázott akkor ebből tudni fogja hogy nem bírják a többiek az ilyet és legközelebb már beáll a sorba.
2016. ápr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kell egy olyan kocsi amiért nem kár ha törik ,és nem lassítani,ha húzza rád.Vagy megtör vagy belerongyol a parkoló kocsikba,aztán magyarázhatja mit kereset a parkolósávban. Had törjön ripityára a bmw-je .Abból tanul, másból nem.
2016. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még semmi, én meghúztam a kocsiját egy ioyen baromnak megállt és le akarta játszani, de miután a közel 2 méteres féltestvérem kiszállt a kocsiból egyből megváltozott a hangneme. Besz@rok
2016. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!