Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Beengednétek, vagy beengeditek...

Beengednétek, vagy beengeditek az ilyen sofőröket?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a helyszín, Budakalász M0-ás felé.

A sor szinte a felüljáróig állt, amit úgy láthattok,hogy 180 fokot fordítotok a képen, és zoomoltok hátrafelé, na ott állhatott körülbelül az utolsó autó, én pedig ott ahol a kép bejön.

Jön egy BMW, és indexel,hogy ő be fog jönni elém.

Ezt megláttam a tükörben, és rátapadtam az előttem lévőre, zárva a rést, nehogy bejöjjön.

Az megállt, és indexelve állt a külsőben.Akik meg a képen látható hídra mentek Békásmegyer felé azok tövig nyomták neki a dudát.A BMW fanatikus ,és tulajdonos utasom közölte,hogy beengedhetném, mert ez BMW, és azok jó fejek.

Hát mondom látom, de jó fej akkor lenne ha beállna a sorba, mert bár nincsenek előítéletem a márkával kapcsolatban, de tudom hogy nem arról híresek,hogy elnéztek valamit, és véletlenül sem tolakodni szeretnének.

A mögöttem lévő is rám tapadt, és ő sem engedte be.

Végül valaki óriásit fékezve majdnem belecsapódott a BMW hátuljába, így azt a döntést hozta,hogy elmegy Békásmegyer felé, mert nem biztonságos ott vesztegelni, és várni,hogy befurakodhasson valaki elé.

A kedves utasom szerint nagyobb bunkóság volt nem beengedni, meg így már veszélyeztettem is, mert ott kellett állnia.

De most már kíváncsi vagyok, hogy ki mit tett volna?Mert ha ez olyan,hogy "hagyni kell" akkor ezentúl én is átváltok erre a taktikára, és akkor majd remélem nekem is hagyni fogják, mert én 19 percig álltam a dugóban, csak a képen látható szakaszig 10 perc telt el.Ezt a 10 percet legközelebb én is megspórolom, ha tudom,hogy a birkák majd beengednek, csak szóljatok,hogy ha ez el van fogadva.Mondjuk én nem fogadom el másnak, de ha ez az általános vélemény akkor remélem nekem is elfogjátok fogadni.

Ha meg beengedem azzal pont megerősítem benne,hogy igen haver, működik a bunkó balkáni stílusod, csinálhatod legközelebb is.Persze nem vagyok rendőr, de én akkor is úgy gondolom,hogy jól tettem amit tettem, és a válaszoktól függetlenül a jövőben sem fogok beengedni sem Porscét, sem BMW-t, de még Suzukit sem.


Nekem 2011-es Skoda Octaviam van, megfelelőek az életkörülményeim, tehát nem mondanám,hogy a kisebbségi komplexus muzsikál bennem.Az persze lehet,hogy önérzetes vagyok, de ez van.


2016. ápr. 29. 12:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Szóval aki szerint a kérdezö a hibás azt le kell pontozni?
2016. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Nem kell, fakultatív.
2016. ápr. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Az írásodból lejön, hogy csak azért nem engedted be, mert BMW-je volt, sőt, be is fért volna, de te direkt rátapadtál a másikra, hogy nehogy beférjen. Na ez pofátlanság, azt kell hogy mondjam. Mindig illik beengedni a másikat, pláne mikor semmi veszíteni valónk nincs a dologgal. Legközelebb lehet pont te leszel olyan szituban, hogy valaki nagyon be kéne engedjen, de nem fognak, aztán majd kerülhetsz 5 kilómétert a dugóban. Jól fog esni? Most sajnos te erőltetted a balkáni stílust, ugyanis Németországban bárki beengedte volna a BMW-t.
2016. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!