Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen esetben ki a hibás?...

Egy ilyen esetben ki a hibás? Nem túl veszélyes az ilyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yJSC9mWpp80


Szerintem legyünk őszinték.Ha kikanyarodunk egy főútra. akkor a legkevésbé sem számítunk arra,hogy valaki előz, így nem számítunk járműre az ellentétes irányból.

Nem tudom,hogy itt volt e tábla, ami tiltotta az előzést, de ilyen már velem is majdnem megtörtént, csak én észrevettem,hogy az bizony ki fog kanyarodni.

(csak az egy Spar parkolónál volt, semmi záró, végig szaggatott, semmi nem tiltotta az előzést)

Itt nem tudom ki a hibás, mire a kamion az autó látószögébe kerül,addigra a kamion már megkezdte az előzést, ergo az autó nem adott elsőbbséget a főúton haladó kamionosnak.

Vagy mégsem?


2015. dec. 24. 09:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Azért ne védjük már a kamionost, egyértelműen Ő volt a hibás. A google képén látszik, hogy a főút a kereszteződés közepén kezdődik azaz akkor még teljesen szabálytalanul kezdett bele az előzésbe, ráadásul elég gyorsan is ment.


Én a kamerás helyében alaposan elvertem volna az idióta kamionost. Nagy súly van alatta, akkor nem kell rohanni, bőven elég, ha 30-al megy!

2015. dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Sőt szerintem a jobb oldalról érkező fehér furgon is hibás, mert megzavarta a közlekedés többi résztvevőjét azzal, hogy bement a kereszteződésbe!
2015. dec. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
34%

"A google képén látszik, hogy a főút a kereszteződés közepén kezdődik"


Nem tudom melyik adót nézed, de az az út végig fűút. Igaz, az oroszok nem táblázzák rögtön minden kereszteződés után, de ha végigszaladsz a falun, akkor látni fogod :D

2015. dec. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Szerintem a főút volt a hibás mert megépült.
2015. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!