Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért bántanak emberek út...

Miért bántanak emberek út közben engem?

Figyelt kérdés

Egyedül gyalogoltam hazafelé a járdán, amikor szemben egy csapat feltehetőleg roma származású fiatalembert pillantottam meg. Láttam, hogy sokan leszünk egymás mellett, ezért az út széle felé vettem az irányt. Ekkorra az egyik tag teljes tüdőből rámordított, és kezét ütéshez emelte.


Miért?


2010. febr. 27. 17:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Magad maradtál!Üdv!Orsós János
2010. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért mer a cigányok nagy része másokat bántani, mert ők összetartóak, segítenek egymásnak (igaz, sokszor rabolni, rongálni szoktak együtt, de legalább nem szarják le a másikat). Ha magukra lennének utalva, akkor nem lennének ilyen bátrak. Nekünk, magyaroknak is összetartóbbnak kéne lennünk, nem kéne leszarni egymás problémáit, hanem segíteni egymásnak. Én úgy vettem észre, hogy ez az, ami hiányzik a magyar közösségből. Ki az közületek, aki odamegy egy idegenhez, ha bántja valaki, és megvédi? Ki az, aki megkérdezi a másiktól, mi a baja, ha látja rajta, hogy szomorú vagy sír? Sokan még a roszul lett emberhez sem hívnak mentőt, mert lerendezik azzal, hogy biztos azért fekszik a földön, mert csöves! Másból nem, de összetartásból példát vehetnénk a cigányoktól!
2010. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a 12:24 esnek van igaza,

sztem is hogyha kicsit összetartobbak lennénk,akkor biztos már a föld alatt lennének a mocskos digók!

én egy alkalommal segitettem ,egy idös hölgynek hogy hazavittem ,mert mind2 kezébe szatyor volt,pedig nem is arra lakott amerre én ,mégis hazavittem kocsival,

sztem ha összetartunk nem lenne egy digo sem itt Magyarországon,

na meg persze egy két mesterlövészpuska is kéne sok tölténnyel,aztán adhatunk nekik,,,,,,,,,

2010. febr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10:08 as vagyok orsos jánosnak,

csak találkozzunk 1x,nem éled tul !!!!

2010. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"ja,csak az a helyzet hogy az emberek nem összetartoak,sztem ki lehetne innen ezeket söpörni,csak össze kéne tartani,,,,

ha látják azok a barmok,hogy többen mennek rájuk biztos kussolnának,és nem mernének majd kötekedni,söt háborut kéne inditni ellenük,

ki van velem???"

Magyarország 1/3-a. A többi cigány. :D

2010. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

utolsonak:


igzad van komám,

én veled vagyok,irtsuk ki az összes digot Magyarországrol,

szivesen engedem a kutyámat cigokra,ugyis most csibészeltetem..

hehejj

2010. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!