Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy bírják az emberek ezt...

Hogy bírják az emberek ezt megtenni, hogy bántanak állatokat?

Figyelt kérdés

Pl.tévében is pont most megy egy fókás dok.film abban is agyonütik a fókákat. Én ilyenkor mindig elsírom magam. Hogy bírják egyáltalán megtenni????? Sosem fogom megérteni!

1ébként ugyanez a helyzet a többi állattal is.. :( de ezek nem emberek! nem segíthetünk sehogy? idegesítő, hogy ilyen tehetetlen vagyok!


2009. ápr. 14. 16:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Az ember nem azért küzdötte fel magát a tápláléklánc csúcsára, hogy növényeket egyen.
2009. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
-.- komolyan ez fájt, hogy jön ide most az evés??? xD
2009. ápr. 14. 16:33
 3/11 A kérdező kommentje:
egyébként ez akkora hülyeség, te pl. sehova sem küzdötted fel magad, semmit nem tettél érte, ennyi :D
2009. ápr. 14. 16:34
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amíg bőrét, szőrért és kozmetikumokért kínzunk és gyilkolunk állatokat addig mi emberek semminek a csúcsán nem vagyunk!


Lopunk, hazudunk csalunk, kínozzuk és kihasználjuk az állatokat, megöljük a természetet....egyvalaminek a csúcsa ez...a felelőtlen hülyeségnek!

2009. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű: Az ember is állat. Más állatok se éreznek együtt más fajok egyedeivel. Minden faj számára csak a sajátja számít, sőt még fajon belül is megy harc populációk között, illetve azon belül is sok esetben egyedek között.

Az ember agyonhangoztatott "felsőbbrendűsége" szerintem azt jelenti, hogy tudatában van annak, hogy nem ő az egyedüli élőlény, és hogy felelősséggel tartozik más fajok iránt.

Úgyhogy ha ilyen állatkínzókat látsz, ha tudsz, szólj rájuk, de amúgy nézd el nekik, ahogy a kutyádra sem haragszol, ha széttép egy macskát.

2009. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a kutyám nem tép szét egy macsekot sem, mert én így nevelem :)

köszi a választ

2009. ápr. 16. 19:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs de ezt muszáj :D

Az első hozzászólónak: Majd ha egy éhes oroszlánnal találkozol, akkor üljetek le, és beszéljétek meg, hogy jelen pillanatban melyikőtök alkotja a tápláléklánc csúcsát. :D

2009. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tápláléklánc nevű biológiai tényről még nem hallottál. Ha jól esik , ha nem részesei vagyunk. A földön nincs mindenütt áruházlánc, az eszed és azt veszed fel, amit elérsz. Üdv
2009. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hát ez nagyon magyar volt.
2009. júl. 14. 12:21
 10/11 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele mint a kérdező.Ez szörnyű dolog és igen amíg ilyen a társadalom addig mi semminek a csúcsán nem vagyunk...Múltkor olyan videót mutatott nekem az ismerősöm hogy mosó medvéket vernek a földbe és stb... 1másodpercnél többet nem bírtam ki könnyein eláztatták az íróasztalt szörnyű volt..annyi mindent tudnék tenni ezekkel az emberekkel de tehetetlen vagyok ...:S
2010. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!