Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy bírják az emberek ezt...

Hogy bírják az emberek ezt megtenni, hogy bántanak állatokat?

Figyelt kérdés

Pl.tévében is pont most megy egy fókás dok.film abban is agyonütik a fókákat. Én ilyenkor mindig elsírom magam. Hogy bírják egyáltalán megtenni????? Sosem fogom megérteni!

1ébként ugyanez a helyzet a többi állattal is.. :( de ezek nem emberek! nem segíthetünk sehogy? idegesítő, hogy ilyen tehetetlen vagyok!


2009. ápr. 14. 16:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én láttam olyan videót amelyen mosómedvéket kínoznak, azt megértem hogy kell nekik a bőrük meg minden de akkor legalább punktum megölnék, nem ez akkor nagy élvezet hogy élve kell lenyúzni és mikor már le van nyúzva csapkodni kell a földhöz had fájjon neki.


én jövőre kéttannyelvű környezetvédelmi szakközépiskolában fogok tanulni. nemtudom mi lesz a további szakirányom, de ha tovább küldözgetnek nekem ilyes fajta körleveleket akkor ...

2010. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!