Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért bántanak emberek út...

Miért bántanak emberek út közben engem?

Figyelt kérdés

Egyedül gyalogoltam hazafelé a járdán, amikor szemben egy csapat feltehetőleg roma származású fiatalembert pillantottam meg. Láttam, hogy sokan leszünk egymás mellett, ezért az út széle felé vettem az irányt. Ekkorra az egyik tag teljes tüdőből rámordított, és kezét ütéshez emelte.


Miért?


2010. febr. 27. 17:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondanom, hogy: Mert (C)Roma.

Miért kellett (volna) nekik a mobilom az utcán? miért??

Miért fél tőlük az átlag ember? Miért?? Nyilván csak előítélet?? Minden csak előítélet??

2010. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Mert primitív emberhez nem méltó faj, és a gázkamrában lenne a helyük nem az utcákon...
2010. febr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez nem más, mint előítélet. Engem már fenyegetett késeléssel magyar ember, mégse félek az összes magyartól.
2010. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17:50-nek szólt.
2010. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Had üvöltsön.
2010. febr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Mocskos rohadt cigok, kilőni az egészet!!!
2010. febr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

mocskos barom állat mind .

utálom öket, ha lenne rá lehetöségem, akkor szivesen lezuznék párat hogy döglene meg mind!!

én amikor gyalog vagyok,mindig nálam van egy vadászkés,sztem te is hordj magadnál,mert megjegyzik az arcod!!!!

2010. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

20:13 nak!

veled vagyok komám,

álljunk össze,és vegyünk egy mesterlövészpuskát,aztán vmelyik háztetöre fel, adjunk nekik!!!!!

2010. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

igazuk van az előttem szoloknak!

Mocskos vadbarom az összes!!


Ha bandába vannak akkor nagy a pofájuk!!!!

2010. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ja,csak az a helyzet hogy az emberek nem összetartoak,sztem ki lehetne innen ezeket söpörni,csak össze kéne tartani,,,,

ha látják azok a barmok,hogy többen mennek rájuk biztos kussolnának,és nem mernének majd kötekedni,söt háborut kéne inditni ellenük,

ki van velem???

2010. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!