Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A szigorítás ellenére is...

A szigorítás ellenére is fognak mobilozni az autókban?

Figyelt kérdés
Reggel hallottam a hírekben,hogy 30 ezer helyett talán 700 ezer ft-ra büntetik a gépjárművekben mobilozókat. Ezt a szigorítást komolyabban veszik majd az érintettek?
2009. júl. 21. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Hívd fel a Telejósdát! 0691224777
2009. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért a 700ezer Ft kicsit durva lenne.

Amúgy nem csak fognak, hanem telefonálnak. Épp ma voltam szemtanúja, hogy egy nő (bocsánat de ez az igazság) állt a nagy böhöm audival a pirosnál és annyira telefonált, hogy nem vette észre, hogy zöldre váltott a lámpa, dudáltak mögötte, de ő csak telefonált tovább, amíg vissza váltott a lámpa pirosra. Gondolom minden jókívánsággal ellátták a mögötte állók.

Szóval ennyit a vezetés közbeni telefonálásról.

Az ilyet büntessék akár 700ezerre, de egy átlag keresetből élő hogy fizetné ki? És azokat büntetik, ebben biztos lehetsz. Mert aki audival jár azt már nem merik mert ki tudja kinek a kicsodája és még a végén keresztben lenyelik azt aki meg meri bírságolni. Szóval maradnak a kis emberek...

2009. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én meg azt láttam, hogy a rendőr telefonál menet közben. Persze nekik mindent szabad.
2009. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt, hogy városban 90-el cammog. Persze megkülönböztető jelzések nélkül.
2009. júl. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam ezt ..hogy akár 800 kilóra is megbüntehetnek..

Mondtam is : Ezek normálisak ??? Ki nem telefonált még vezetés közben,nyilván ez tilos..meg is értem ezt.

De hogy 800.000 ??? Ha még netán cigi is volt a kezemben ..tán fel is akasztanak ott a helyszínen ??

Aztán lehűtöttek,mondta egy haver,hogy ez kacsa hír..meg is cáfolták már állítólag.. nem lesz ilyen mértékű.

Remélem is......ez már egyenértékű lenne a legalizált állami rablással.

2009. júl. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15:29 - Biztos azt tárgyalta valakivel, hogy hogyan kell elindulni a lámpánál (mondom ezt nőként, csak épp nekem nincs milliós autóm) :-)


Kérdésre: Biztosan fognak, bár azt nem tudom, hogy csak a kézben tartott telefonnal telefonálás lesz tiltott, vagy a kihangosítós verzió is, mert az utóbbit azért fejlesztik az autós felszereléssel együtt, nem hiszem, hogy emiatt keresztbe tennének a piacnak. Inkább a kézben tartott telefonálás lehet akadályozó.

2009. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Eddig is tilos volt kézben tartott mobiltelefonnal telefonálni. Csak a bírságot eddig a rendőrök sem sűrűn alkalmazták, vagy ha alkalmazták is, ezek szerint nem volt visszatartó ereje. Én is telefonáltam már a telefont kézben tartva, de egyszer sem állítottak meg a rendőrök. Ja, és még mielőtt valakinél beindulna a rosszindulat, nem vagyok puncsos. :)
2009. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A média sok baromságot összehord,, meg az elmélet marha messze vana gyakorlattól!

Gyakorlatbol tudom hogy a rendöröket nem érdekli az hogy ha mobilozol!

Egyrészt mert necces bizonyitani másrészt meg belexarnak ennyi pénzért!

Én pl a vállam és az állcsontom közé szoritom ha nincs nálam hedset, és ugy mindkét kezem a kormányon lehet..

2009. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na persze ez nem azt jelenti hogyha mondjuk mellémjön egy rendörautó és morcosan átnéznek belöle akkor nem ejtem el azonnal a telefont :P
2009. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!