Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Igaz hogy a motoros pizzafutár...

Igaz hogy a motoros pizzafutárokat nem igazoltatják a rendőrök?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy 125-ös robogót 50-es papírokkal és egy pizzaszállító dobozt teszek rá akkor engem se állít meg?
2012. ápr. 22. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez természetesen pont ugyan olyan alaptalan, mint az, hogy a taxisokat sem igazoltatnák.
2012. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a butaságokat ki találja ki? Miért ne igazoltatná? Legfeljebb csak a rutinellenőrzésnek mondott izé során nem foglalkoznak vele. De BKV sofőrt is megállítanak utasokkal együtt, ha valami szabálytalanságot követett el.
2012. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hogy pl átlépik a záróvonalat és hagyják tovább menni. A közúti ellenőrzésekre gondoltam amikor véletlenszerűen állítanak meg motorosokat.
2012. ápr. 22. 18:53
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Igaz!A rendőröknek van egy elég tetemes árkedvezményük a a legtöbb pizzázónál. Szóval tényleg nem vegzálják őket, csak akkor ,ha előttük csinál valami veszélyes hülyeséget.
2012. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem így van,láttam már futárt igazoltatás közben.

Pizzafutárokat kérdezz (minden pizzéria mellett van néhány) - itt senki nem az.

125-össel BIZTOSAN megbuksz és bűnözővé avanzsálsz a priuszod okán.

2012. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán igazoltatnak. Max. kicsit gyorsabban dolgoznak, ne hűljön ki a pizza.
2012. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Voltam futár motorral kocsival is és nem igazoltattak! Többi robogós kollégát sem nagyon,bár egyiket meg akarták büntetni mert nem volt műszakija ,de elintézte két pizzával a két rendőrnek.Mikor autóval nyomtam akkor is ha leállítottak ,meglátták az ablakban a futártáblát és továbbengedtek, papírt se kértek.
2012. ápr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!