Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Álló kocsisorban jobbról...

Álló kocsisorban jobbról belém tolattak a parkolóból?

Figyelt kérdés

Ma történt 7 óra fele. Félpályás lezárás volt a kis utcában, az ott lévő üzlet előtt lévő parkolóból egyszer csak belém tolatott egy nő, a jobb hátsó ajtómat szépen behorpasztva a vonóhoroggal. El akart hajtani, de szerencsére voltam olyan erélyes (a mögöttem dudálók ellenére), hogy ő szépen ott marad, én beállok a parkolóba és szépen kitöltjük a betétlapokat. Persze nem ismerte el a felelősségét. Kihívtam a rendőröket, ők felvették a jegyzőkönyvet, a nő nekik is pampogott, hogy "észrevétlenül mögé álltam". Most ebből mi lesz? Ő kocsijának nem lett semmmi baja, legalábbis ránézésre. Szerencsére a bolt kamerája vette az esetet, mert az egyik rendőr bement megkérdezni.

Sosem volt még ilyenben részem, 15 év vezetés után ez az első koccanásom!

Remélem nem azt hozzák ki, hogy megosztott felelősség.



tegnap 08:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%

De nem értem!


Beléd akarta beszélni valaki, hogy te vagy a hibás, vagy történt még valami más is?

Vagy ennyire nincs önbizalmad?


A rendőr nem akart hinni neked? Hogyan tudnál te az ajtóddal nekimenni a vonóhorgának?


Arra meg készülj fel, hogy a nők az életben semmiért nem fognak felelősséget vállalni, őnekik minden jár alapból, ők tulajdonképpen semmiér sem lehetnek felelősek! Ilyen esetben szokták hívni a kanjukat, aki nekiáll veled keménykedni.

Tapasztalat!


Ajánlok neked valamit, holnap reggel menjél be 9.00-kor egy műszaki boltba és vegyél egy kamerát. Hidd el, mennyivel egyszerűbb, hogy nem kell vitatkozni senkivel, csak átadni a rendőrnek a felvételt!


Amit nagyon jól csináltál, az, hogy rendőrt hívtál.


Nem állunk neki könyörögni, hogy ismerje el a felelősséget, alapból rendőrt hívunk.

tegnap 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Milyen vonóhorog volt neki rajta? Mert ha levehető (nem szerszámmal) és nem fix, azért is járna neki külön bünti, mert feleslegesen volt rajta.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!