Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Álló kocsisorban jobbról...

Álló kocsisorban jobbról belém tolattak a parkolóból?

Figyelt kérdés

Ma történt 7 óra fele. Félpályás lezárás volt a kis utcában, az ott lévő üzlet előtt lévő parkolóból egyszer csak belém tolatott egy nő, a jobb hátsó ajtómat szépen behorpasztva a vonóhoroggal. El akart hajtani, de szerencsére voltam olyan erélyes (a mögöttem dudálók ellenére), hogy ő szépen ott marad, én beállok a parkolóba és szépen kitöltjük a betétlapokat. Persze nem ismerte el a felelősségét. Kihívtam a rendőröket, ők felvették a jegyzőkönyvet, a nő nekik is pampogott, hogy "észrevétlenül mögé álltam". Most ebből mi lesz? Ő kocsijának nem lett semmmi baja, legalábbis ránézésre. Szerencsére a bolt kamerája vette az esetet, mert az egyik rendőr bement megkérdezni.

Sosem volt még ilyenben részem, 15 év vezetés után ez az első koccanásom!

Remélem nem azt hozzák ki, hogy megosztott felelősség.



tegnap 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban ott álltál, akkor egyértelműen ő a hibás. Igazából szerintem mindenképpen ő. Úgyhogy szerintem nem lesz gond
tegnap 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, ez az eredménye annak hogy a népeket leszoktatták a hátranézésről a tolatásnál, mert "azt minek ha van 3 tükör?"

Amúgy nyílán a nőci a hibás, sima elsőbbségadási szabály.

tegnap 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
2: ha áll mögötte egy autó azt a tükörből is látnia kell. Itt valsz az is kimaradt...
tegnap 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%

#3

Vagy belenézett a tükörbe, de közben valaki ráírt a Messzendzseren és 1 percig még a telcsit baszkurálta mielőtt gázt adott 🤣

tegnap 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
#2 Az még csak hagyján, de én már olyat is hallottam a halál menő bréemvés csicskáktól, hogy aki jól vezet, az tükörből vezet. Szánalmas közlekedési morálunk van, az biztos.
tegnap 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
A leírtak alapján nincs miért aggódnod.
tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BeefEater ***** válasza:
61%

"Észrevétlenül mögé álltál" :D

Ha valaki egy álló autónak megy neki, akkor szinte mindig a másik a hibás (kivéve, ha olyan helyen van a baleset, ahol a KRESZ szerint nem kell parkoló járműre számítani). Ráadásul te forgalmi okból álltál meg.

Nem lesz baj.

tegnap 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:51


a legtöbb furgonban nincs 3. tükör, plusz nem átlátható a raktér, gondolom ott is forogsz:D

tegnap 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

#8

Jó hogy már nem a kamionokat vagy csuklós buszokat hozod fel példának...

tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
de azokat hozom, én (és még sok millió embertársam...) ugyanis a nap 90%-ában olyan autóban ülök 8 órát, amiben nincs belső tükör, akkor majd nem tolatok egész nap? a hatrafordulgatás a zsigulik meg a trabantok korában a vénembereknek volt jó. amúgy meg mond már meg mit érsz vele ha jobbra hátrafordulsz? mindent úgysem fogsz látni tökéletesen. 20 éve vezetek forgolódás nélkül. totál felesleges.
tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!