Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mire utal, ha valaki az...

Mire utal, ha valaki az összes autót leelőzi az autópályán? Miért jó ez?

Figyelt kérdés
Kontrollmánia, versenyszellem, önbizalomhiány vagy stresszlevezetés?

ma 09:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeken csak nevetni szoktam,mert jelentős időt nem nyer.

Igaz nem autópálya, hanem megyeszékhely, de ma reggel is volt egy Ford Fiestás aki több kilométeren át cikázott a kocsik között, de semmit nem nyert vele, mert az ipari parkhoz szinte egyszerre értünk, miközben én, kényelmes 50-55km/órás tempóban haladtam a forgalommal, őt meg a lámpa mindig megfogta 😅.

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

Nem mondom, hogy jó, de néha megkell hajtani a gépet, hisz azért van. Meg van aki már a pálya előtt bújik nagyon a p.csámba felé, hát akkor lássuk mit tud ha felérünk....


[link]

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%
#12: a 200 km/h a "meghajtás"? szét ne szaladjon az a rengeteg ló
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Megértem, hogy aggódsz drága barátom, hisz már oly régóta ismerjük egymást. :) Tudod ha egy konstrukció nem sz.r és még oda is figyelsz rá, akkor nem fogja összefosni magát, attól mert kicsit elnehezül a lábad. Valamint nem kell 200lóerő ahhoz, hogy 200felett menj. Remélem ma is tanultál valami újat kiscsillag.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
17%

#14: gyors autósokról szólt a beszélgetés, nem skoda octaciákról

miért érezted megszólítva magad...?

ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%
Miért érezted, hogy válaszolj nekem? Vagy német autópályáról beszélgetünk? Porsche-król akár? Vagy esetleg nem teszel fel videót, hogy hogy megy az e39 M5-öd?
ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17%
#16: Majd akkor szólíts meg ha ültél 100 lóerősnél erősebb autóban jó...? Nem tudok sajnos minden jöttment bohóccal foglalkozni.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Itt egyedül a bohóc te vagy akinek nem kicsit van kisebbségi komplexusa és bele ugat olyasmibe amibe nem kellene, mert nem én szóltam hozzád. :) Arról viszont nem én tehetek ha kicsi a pöcő vagy alacsony vagy. Hát nőj fel, legalább is agyilag.... Bár úgy nehéz lesz hogy a magzat helyett a placentát nevelték fel..... Részemről ennyi, mert úgy is olyan vagy mint egy lépcsőhát, sötét és korlátolt....
ma 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha leakarja előzni , akkor nem tudja?
ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#18: nem hallom sajnos amit mondasz a motor bögésétől és a szélzajtól, majd egyszer hátha megérted miről beszélek
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!