Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mely országokban jellemző az...

Mely országokban jellemző az autópályán levillogás?

Figyelt kérdés
aug. 28. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon, meg főleg keleten és a Balkánon.
aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Magyarországot leszámítva...
aug. 28. 10:07
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Németország.

1-et villoghatsz szabályosan, ami az előzési szándékot jelzi.

aug. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Nyugaton csak Németországban láttam ilyet. Más országokban csak keleti rendszámosat láttam villogni eddig.
aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Van egy ország, amit az M3-on láttam Magyarország...
aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha arra vagy kíváncsi, sehol nem tilos a másikra rávillantani előzési szándékkal. Szerinted miért építik be a kocsiba? Hát nem azért a millió dologért, amire a magyar szabálytalanul használja...


Magyarországon sem veszem észre annyira a levillogást, mondjuk amennyi balfék megy az autópályán, sokszor meg is értem.


Lengyeleknél, cseheknél jellemző, 180-nál is tolnak le. Horvátoknál nem vette észre, de ott is tolnak le 180-nál is. Török, bolgár, román szintén villog, viszont ott a nem jobbra tartás végett szakad el a cérna.


Olasz, francia, spanyol, szlovén nem jellemző, nem mennek, gyakorlatilag aludni járnak az autópályára.


Németeknél gyakoribb, csakhogy ott lemennek a másik elől, nem azon jár az esze, hogyan tudná még egy kicsit feltartani, vagy befékezni neki.

aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk ahogy a németek vezetnek...meg akik vezetnek...80 éves Parkinsonos vénasszony autóba ül...
aug. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
mondjuk nem tudom ki pontozott le a 7-es válaszomért, de a volt szomszédom egy parkinsonos vén asszony volt 2 bottal, úgy ült autóba... ezt is lepontozhatod te nyomorult.
aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
#7 olaszoknál ugyanez... már alkalmasságit sem kap a baromja de azért még a Conadba elindul vásárolni jókora kuplung szagot hagyva
aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
úgyvan. Némelyik alatt könyörög az autó, hogy inkább ne vezessen. Borzasztó. Reakcióidő nulla. Múltkor egy ilyen német vénpitsa akarta nekem megmutatni hogy kell vezetni :D Mondom neki, köszönöm, de én tudok vezetni (ezzel foglalkozom), inkább magának kéne kimozdulni a kisvárosból 50 év után :D Életében elment a szomszéd városig meg vissza, azt is egy üres főúton 70-nel, azt már azt hiszi mekkora sofőr. De a németek java ilyen bamba. Elalszik a volánnál. Autópályát inkább hagyjuk...
aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!