Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Gyalogos közlekedésben miért...

Gyalogos közlekedésben miért nem tered el a pogo-val való közlekedés?

Figyelt kérdés
Sokkal biztonságossabb szvsz mint a rolleres közlekedés. Plans vs Zombies-ban láttam, nekem elsőre +tetszett
2023. márc. 4. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Pogo ugrálóbot
2023. márc. 4. 09:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem úgy van, hogy minimum 16 évesnek kell lenni az oldal használatához?
2023. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Ugrasz kettőt és széttörik a telefonod ahogy kirepült a zsebedből.


De a csövesek örülnének a sok aprónak a földön

2023. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Sokkal biztonságossabb szvsz mint a rolleres közlekedés"

Szerintem meg nem és ezzel nem vagyok egyedül. Ezért nem terjedt el.

2023. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem biztonságosabb, és egy csomó keskeny járdán nem is tudom, hogy kiviteleznéd. Az úttesten meg minden, csak nem biztonságos. A pogo stick az kb. a saját udvarodba való, máshova nem, ahogy a roller is egy tök jó dolog kertvárosban meg pl. a Váci utcában, ha nem zavarod vele a gyalogosokat, de nem arra van kitalálva, hogy pl. a Soroksári úton a 70-nel közlekedő autósok mellett a buszsávban használd.

Minden közlekedési eszköznek megvan a józan paraszti ész szerinti rendeltetési helye és körülménye.

2023. márc. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MGéza ***** válasza:
Nem az a baj, ha valaki kérdést tesz fel, hanem ha direkt képtelen ökörséget kérdez és a modik meg hagyják, hogy ezzel gyűjtsön pontot. Mindenesetre ezt a marhaságot én most jelentem.
2023. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!