Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van sok barom az úton?

Miért van sok barom az úton?

Figyelt kérdés
Ott vezetik le a stresszt?

2022. nov. 23. 19:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%

#10 Miért nézném versenypályának az utat? Csak mert 90-es úton 110-zel, aztán egyből visszalassítva 90-re megelőzöm azt, aki olyan bizonytalanul kacsázik és indokolatlanul fékez előttem, hogy nem érzem biztonságosnak a mögötte haladást?

Örülök, hogy a szöveg értelmezése nélkül te egyből köré költöttél egy egész novellát, és képes vagy faéknek, korlátolt gyökérnek titulálni. Arccal-névvel tuti nem mernéd, és az írásod alapján inkább te vagy a gyökér. Na meg pszichopata is, ha szerinted bárkinek fel kéne tekerednie egy fára. Tudod, normális ember még a totál öngyilkos hajlamú, szabálytalan közlekedőnek sem kíván ilyet, hanem minden tőle telhetőt megtesz, hogy ne legyen veszélyhelyzet.

2022. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
#3 NSU-d, vagy esetleg nagyon-nagyon oldtimer DKW-d van? Azok ritka cuccok XD
2022. nov. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

#11 Tegnap az autópályán fékezgetett rá valami láthatatlanra előttem egy csaj a belsőben. Nem tudom mi lelte, kisorolt, kielőztem, majd kimentem vagy két kocsival előrébb én is a külsőbe, kicsit később visszaelőzött pár autót és haladt szépen, felébredt...


Amúgy igen, ez az indokolatlanul fékezgetős, hol gyorsítós hol lassítós bizonytalan úttartású egyéneket én is igyekszem megelőzni, ha 110-el akkor annyival, figyelni kell hogy nem hülye módon kivágni a szembejövő nagy felháborodására, hanem észszerűen, előre kalkulálva.

2022. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

"mert hosszú távon veszélyesek"


Érdekes, hogy az ilyen mondatokat mindig azok a baromarcúak mondják akik azzal kezdik a mondanivalót, hogy "az olyanokat letolom az útról"... :D

2022. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
#14 Csak ugye nincs buldózerem, tehát mit is jelent a letolás? Fix, féktávon belülre nem csökkenő, de nem is növekedő távolságot tartok, és a többet vagyok a sáv bal szélén, mint jobb szélén. Arról már igazán nem tehetek, hogy sokakban ez stresszt okoz, ugyanis megfelelő alkalom híján ez egyértelműen az előzés szándékának "jelzése", és enélkül nem is nagyon látni, jönnek-e szemben, ha mondjuk egy kisteherről van szó.
2022. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14 De még mindig személyeskedsz a baromarcúzással, amikor én nem provokáltalak semmivel, pedig hidd el, nekem is eszembe jutnak szép szavak a stílusod láttán. Csak nem írom le, mert nem ismerlek és valamennyire azért civilizáltak vagyunk. Én legalábbis.
2022. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elárulnátok, hogy min veszekedtek? Nem tudom értelmezni
2022. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Elkezded személyeskedni egy szimpla leszavazás helyett, én meg ráérek.
2022. nov. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
*elkezdett
2022. nov. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!