Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt zavar valakit, ha...

Mièrt zavar valakit, ha megelőzik?

Figyelt kérdés
70 es a sebessèghatár. 40 döcög előttem. Volt egy egyenes, sehol senki. gondoltam kielőzöm. Gáz, index, ès 70 re felgyorsítottam. ez meg rámgyorsít. 80 nal nem tudtam beelőzni kb 800 m en. jött egy busz, be kellett lassítanom, vagy neki megyek. majd megint 40 el. ennek mi èrtelne?
2022. márc. 11. 19:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Hogy mi értelme azt nem tudom, de ha te nem tudsz egy 40-nel haladót megelőzni, akkor nálad is gáz van. Tanulj meg előzni.
2022. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
a bénaságodat "40km/h" döcögőkre fogod , 3000 fordulatól megindítod az előzést mire ő észbekap már régen megelőzted
2022. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elöl haladó lökhárítójáról indítja meg az előzést akkor tökmindegy milyen fordulaton van.
2022. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

igen, főleg, ha a krédező 1000-es swiftet vezet, míg a 40-el döcögő Teslát, csak a hatótáv miatt megy így...

Egyébként szigorúan tilos gyorsítani, amikor előznek, szóval miről is beszéltek ti itt?


Egy hülyét próbáltál megelőzni. Ne foglalkozz vele, hogy miért csinálta ezt

2022. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező gondolom még kezdő sofőr, még próbálja megérteni az idiótákat.

Idővel majd rájön, hogy felesleges erre pazarolni az energiáit.

2022. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha rám gyorsít szándèkosan jó hogy nem tudom megelőzni.... mikor sikertelen lett meg visszalasít 40 re....
2022. márc. 11. 23:07
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Mert sz.rul előzől. Lendülettel rámész, kettőt visszaváltasz és úgy otthagyod mint a sz.rt. Esélye nincsen rád gyorsítani, mert mire ő is visszavált te már kilométerekre leszel tőle.
2022. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
7: mi az, hogy "rámész"? Előzés előtt is tartani kell a megfelelő követési távolságot.
2022. márc. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
8: Ez már maga az előzés.
2022. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges energiát pazarolni arra, hogy megértsd a hülyéket.

Én láttam már olyan 4-es golfos idiótát, aki kilencvennel haladt, bőszen nézegetett a tükrökbe és amikor meg akarták előzni, akkor direkt belegyorsított🤦‍♂️

Egyszer, mikor apám vezette a kocsimat, akkor is kifogtunk egy ilyen idiótát egy golffal... Apám meg ráhúzta a kormányt mert visszasorolni már nem tudott, mert jöttek szembe. A gyerek utánnunk jött pampogni, mikor apám fizetett a kúton. Elkezdi "Van kamera, megy a feljelentés"

Én küldtem el a faxba az idiótát, mondtam neki hogy

"És kit jelentessz fel? Ha előzés közben direkt belegyorsítassz, akkor mi a faszt vársz? Majd belemegyünk a szembejövőbe?

Mondta tovább, hogy ő fel fog minket jelenteni akkor is...

Mondom neki: Nem én vezettem, ha valami problémád van, várd meg míg kijön apám a kútról és beszéld meg vele keménylegény.. Nézdcsak már jön is...

Ekkor csikorgó kerekekkel elhúzott...

Nem értem, miért a jobb egyben ülőnek kezd magyarázni. Egyébként egy kb velem egy idős gyerek volt (18 voltam). A sofőrnek már nem mert papmpogni, mondjuk lehet azért mert 2× akkor volt mint ő😂

2022. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!