Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt zavar valakit, ha...

Mièrt zavar valakit, ha megelőzik?

Figyelt kérdés
70 es a sebessèghatár. 40 döcög előttem. Volt egy egyenes, sehol senki. gondoltam kielőzöm. Gáz, index, ès 70 re felgyorsítottam. ez meg rámgyorsít. 80 nal nem tudtam beelőzni kb 800 m en. jött egy busz, be kellett lassítanom, vagy neki megyek. majd megint 40 el. ennek mi èrtelne?
2022. márc. 11. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Ezt már volt leírni, mert ha jöttek szemből, akkor itt nem csak a golf volt szabálytalan. Másrészt fékezés is opció lehetett volna, visszamenni mögé.
2022. márc. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
kár*
2022. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%

Hát, amikor már majdnem megelőzted, már sorolnál be elé, oszt akkor kezd el gyorsítani, tolni az akit előzöl, akkor mögé már nem sok esélyed van besorolni mikor meg szemből is jönnek.

Persze az igaz, hogy az előzés is "ki volt számolva", de ha nem amperkodik a csávó, akkor közel sem volt ahhoz hogy balesetveszélyes legyen.

Van egy véleményem arról, ahogy apám közlekedik, de akkor, abban szituációban szerintem nem ő volt "a hibás".🤷‍♂️

2022. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*nem sok esélyed van besorolni mögé
2022. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%
Engem nagyon zavar, tényleg, de nem akkor ha autóval vagyok, hanem amikor biciklivel. Országúti kerékpározok, ha valaki beelőz akkor rögtön közlöm vele hogy szar döntés volt, és elkezdek vele versenyezni. Mindenkit megelőzök. Talán túl nagy a versenyszellem. Képes vagyok addig hajtani magam míg össze nem esek.
2023. febr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sebaj, @15, reméljük, majd egy kamionos egyszer erősebb lesz.
2023. febr. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!