Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van sok barom az úton?

Miért van sok barom az úton?

Figyelt kérdés
Ott vezetik le a stresszt?

2022. nov. 23. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

Akkor lehet ilyen, amikor az egyik legelőről átterelik az út túloldalán lévőre.


De Magyarországon már elég kevés helyen legeltetnek, így nem érzem ezt akkora problémának.

2022. nov. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

kedves kérdező..valamiért úgy érzem, te vagy a sok barom közt az egyedüli helikopter?

Ugye?


Naugye.

2022. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom. Én kifejezetten előzékeny vagyok, így küzdök a sztereotípiák ellen (nagy fekete 3 betűs német autóval járok). Látok is sok csodálkozó arcot, plusz hátulról bőven van idegeskedő, aki dudál, hogy miért engedek be valakit akkor is, ha nincs elsőbbsége.


Hát azé' hogy legközelebb ha nagy a sor, akkor ő engedjen be engem.

2022. nov. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
# 2-szuper! Nálad a zőld. :D
2022. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
#3: Mondjuk ennél a kényszeres beengedősdinél kevés fölöslegesebb, veszélyesebb dolog van.
2022. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, ha 5 km/h sebességel araszol előttem a sor és beengedek egy autót elém, hogy ne kelljen kivárnia az 50 autót mögöttem, az nagyon veszélyes... de tényleg nagyon.
2022. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
40%
Azért van mert ilyenek, hogy megfeleljenek ezeknek a kérdéseknek
2022. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szeretnek vezetni, és azt hiszik jók benne ezért idegesek, ha valaki más stilusban vezet mint ők. De valahol meg élvezik, hogy vannak akiket tudnak szekálni. Mert ha nem lenne kit szekalni, uncsi lenne vezetni is
2022. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon nem mindegy, melyik típusú baromról beszélünk. Van ugye az, akiről #8 ír. Meg van az, aki sokak szerint azért barom, mert mondjuk a többi helikopter nem tudja, mi az a rugalmasság és dinamikusság, nem is figyeli a forgalmat, csak a táblákat és a kilométerórát, de azt nagyon görcsösen. Az olyanokat én is letolom az útról, csak a kedvükért képes vagyok gyorsan hajtani, bármi, csak legyenek mögöttem, mert hosszú távon veszélyesek.
2022. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mint a pl #9?

Idegbeteg hülyegyerek, aki versenypályának nézi az utakat, ahol mennek idős nők, anyák gyerekkel, kisköbcentis, benzines autókkal.

De aki ennyire faék, korlátolt gyökér, remélhetőleg hamar feltekeredik egy fára.

2022. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!