Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mièrt baj, ha megálok a STOP...

Mièrt baj, ha megálok a STOP táblánál?

Figyelt kérdés
A KRESZ egyèrtelműen gogalmaz. Ha megállok, akkor folyton ledudálnak. Hozzáteszem, nagyon zavar engem is, hogy 0 ra kell megállni, de jobban zavar, a duda szó. Mit tegyek, hogy ne dudáljanak le?
2022. márc. 15. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Semmit. Idegbeteg állatokkal ne foglalkozz. Tartsd be és ha dudálnak, dudálj vissza.
2022. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Ablak lehúz, kéz kinyújt, kéz ökölben és a középső ujj kinyújtva hátrafele.
2022. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
A Stop tabla az Stop tabla. Meg kell allni, meghozza a vonalnal. Mindegy ki mennyit dudal, villog, anyazik, meg kell allni.
2022. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Hangosítsd fel a zenét és szard le őket.
2022. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy túl sokáig állsz ott. Általában azért dudaltak rám kezdő koromban. Nem azért mert megalltam
2022. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Én azt nem értem, hogy miért úgy szól a szabály, hogy a táblánál vagy a felfestett vonalnál kell megállni, ahonnan semmit nem látsz? Én megállok, de az útkereszteződés szélénél, ahol már mindent belátni..
2022. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
ott kell megállni, ahol a kresz előírja..de meg kell állni. Ha mögötted dudálnak, az azért van, mert a sofőrnek szarnia kell, és siet..ilyen egyszerű.
2022. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os, a Stop-tábla elsősorban arra jó, hogy időt adjon a forgalmi helyzet pontos felmérésére. Ezért van értelme annak, hogy még a rálátási háromszögön kívül megállsz a vonalnál, felméred, kinek kell elsőbbséget adnod , majd kissé előregurulva megfigyeled ezeket az irányokat. Meghosszabbítja tehát a döntésre rendelkezésre álló időt.
2022. márc. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
4# jó ötlet, de akkor a szirènát se hallanám... (pl mentő, stb)
2022. márc. 16. 06:47
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyenkor még szándékosan állok ott 5 mp-et. Igya csak a saját mérgét.
2022. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!