Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon haragudnatok ilyen...

Nagyon haragudnatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma sajnos meghuztam baratom autóját és a mellettem lévő céges verdát is, az ikea melygarazsba reggel 11 körül, nem néztem eléggé körül tekintoen és hamar tekertem a kormányt, mellesleg nagyon sokan is voltak pedig hamar mentem, de ez nem mentség semmire. Természetesen hagytam ott telefonszamot a papíron, gondolom hetfonel előbb nem fog hívni, a biztosító miatt. Ezek után fel se mertem hívni a barátom, gondoltam majd otthon, de aztán miután 1 orat alltam meg a nullason baleset miatt hívott már ő is hogy hol vagyok és minden rendben volt e. Nagyon meghatagudott rám, kb azota hozzam se szol, mosz is elment itthonrol, azt se mondta meg hova, pedig egyértelműen en fogom kifizetni a kárt, és tudom hogy az én hibám volt teljesen. Nem okoztam meg balesetet meg semmit soha. Barátom autója egy 2021es évjáratú toyota rav 4, amit meghuztam egy Ford mondeo volt, R-el kezdődött a rendzama, szóval ő se lehet olyan idős, pár éves max.

2022. ápr. 2. 16:21
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Lol:D ez jó volt. Igazából jobbra meg balra hátra nem mert van benne kamera a baj az volt hogy nagyon hamar tekertem balra a kormányt és hallottam a hangot hogy valami "visit" persze azonnal vissza alltam hogy ne ott kint álljak meg hogy meg haladni se lehessen miattam, másodjára már azért nem húztam meg az autót szerencsére.


Azert a padkakat nem gyűjtöm, talán 3x padkaztam meg autót; meg anyukámat ami tényleg olyan volt hogy az én hibám csak nem figyeltem, olyan volt hogy annyira kis helyen kellett kanyarodni hogy muszáj volt ramennem a padkara. De még tini eveimbe nagyon sokat vezettem, Pesten is, így azért szereztem egy kis rutint, de sokszor ez se számít. Barátom már 17 éves kora óta vezet, nagyon sokat, apukája is autókkal foglalkozik, azt mondja hogy tudok vezetni és jól is, megse számít ilyen helyzetbe, ennyire b*lf*sz lehettem, tényleg:D


18asnak köszi szépen! Van, persze, amikor megvette mindenképpen akart rá cascot, mert azt mondja mindig hogy bármikor történhet baleset.


Neki is volt már balesete amugy, de arrol nem o tejetett, meg húzott meg autót, de legalább nem másét:/

2022. ápr. 2. 18:10
 22/30 A kérdező kommentje:
20: miert magyaraznam meg?😄 eddig kb 3x írtam le, hogy tisztában vagyok vele, hogy az én hibám, nem fogható rá senki másra, meg csak nem is állt mellem szabálytalanul
2022. ápr. 2. 18:11
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#22

Mindegy, előfordul. Legközelebb nem csak a kamerát nézed, hanem az autó orrát is. Én is húztam meg már más autóját parkoláskor.


Vállalod a felelősséged, ez a legfontosabb. Egy kis durci után túllesztek ezen.

2022. ápr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekes, hogy nincs benne parkolássegítő rendszer, automata fékezéssel. Azt hittem, egy olyan árkategóriájú autóba már alap, hogy a sárvédőn lévő érzékelő lefékezi az autót, ha azt érzi, hogy nekimennél a másiknak.
2022. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Na, először is, a kifejtés végéből derült ki számomra, hogy ez párkapcsolat, nem baráti kapcsolat. Jobb lett volna az első mondatban "barátom" helyett "párom"-at írnod.


Nos, nem csinálnék ügyet belőle. Hibáztál, velem is előfordulhatott volna. Mint ahogy elő is fordult már. És ha bárkinek odaadom az autót, ez benne van a pakliban. Ha annyira félteném, akkor nem adnám oda neked, ill. a mostani esetben veled mentem volna és én vezettem volna.

2022. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

24: hatramenetbe nincsen sajnos, csak kamera meg radar (igen csipogott) előre felé van hogyha beallok és közel erzekel, fékez.


25: barátom, párom, nekem mindegy, mindkét néven szoktam irni/hívni. De köszi neked is!

2022. ápr. 2. 20:44
 27/30 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy allora sose fékezi csak lassít nagyon. Vagyis mi meg nem találkoztunk ilyen jelenséggel.


Azota se jött haza azóta, előbb hívtam, azt mondta majd jön nemsokára, ne várjam meg, mondjuk moszmar tényleg nem tudom mit dühöng ennyit, majdnem 12 oraja történt

2022. ápr. 2. 20:46
 28/30 anonim ***** válasza:
65%

Az én korábbi autómat a Golfot a barátom húzta meg és inkább ő volt morci saját magára, mint én rá, mert egyáltalán nem cirkuszoltam, mert még is csak egy mozgó tárgyról van szó. 👅

Jó persze, pénz az nagy úr, de nem kell most úgy venni hogy vége a világnak, nincs tovább. 😀

Akartam hogy én elintézem a biztositómmal és kész, de a barátom nem engedte és hogy ő saját maga állja a javitási költségeket, de azt meg én nem engedtem. 😂

Nahh, igy meg akkor közösen vállaltuk a javitási költségeket és elvégre az én felelőségem is benne volt, mert végül is másra biztam az autómat, persze idegennek nem adnám oda az kizárt. 😂

Úgy hogy igy rendben is lettünk, azóta meg néha elvittem az ő autóját is, amikor az enyém a szervizben volt, de még nem húztam meg, de kivasaltam már vele verebet, fácánt, de nem volt sérülés mert nem mentem gyorsan. 👅


Remélem azóta lassan a barátod megenyhül és hazamegy. 😊

2022. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Koszi:) a te barátod is nagyon korrektnek tűnik. Hazajott azóta amugy, hajnalban, de nem vártam meg. Megbeszeltuk mar, nem haragszik, mondjuk ma a választáson porogtunk mindketten, másról nagyon nem is beszéltünk.😅
2022. ápr. 3. 19:12
 30/30 anonim ***** válasza:

Köszi 😊

Akkor ennek örülök hogy minden jó lett köztetek. 😊

Na igen a választások. 😂

2022. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!