Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nagyon haragudnatok ilyen...

Nagyon haragudnatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma sajnos meghuztam baratom autóját és a mellettem lévő céges verdát is, az ikea melygarazsba reggel 11 körül, nem néztem eléggé körül tekintoen és hamar tekertem a kormányt, mellesleg nagyon sokan is voltak pedig hamar mentem, de ez nem mentség semmire. Természetesen hagytam ott telefonszamot a papíron, gondolom hetfonel előbb nem fog hívni, a biztosító miatt. Ezek után fel se mertem hívni a barátom, gondoltam majd otthon, de aztán miután 1 orat alltam meg a nullason baleset miatt hívott már ő is hogy hol vagyok és minden rendben volt e. Nagyon meghatagudott rám, kb azota hozzam se szol, mosz is elment itthonrol, azt se mondta meg hova, pedig egyértelműen en fogom kifizetni a kárt, és tudom hogy az én hibám volt teljesen. Nem okoztam meg balesetet meg semmit soha. Barátom autója egy 2021es évjáratú toyota rav 4, amit meghuztam egy Ford mondeo volt, R-el kezdődött a rendzama, szóval ő se lehet olyan idős, pár éves max.

2022. ápr. 2. 16:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen idős vagy?
2022. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
22 eves
2022. ápr. 2. 17:10
 13/30 anonim ***** válasza:
Akkor talán azt megúsztátok, hogy a casco ne fizessen. Így nem annyira vészes a cucc.
2022. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Remelem nem lesz annyira gázos azért, örülnék ha felhivna de persze hétvégén minek hívna, de azért úgy nyugodtabb lennek, nem vészes annyira azért, de látszik rajta, a Toyotan meg a fordon is, apamnak voltak mindig is céges autoi, egyszer úgy meghuztak az oldalát, hogy utána el se vitte szervizbe, mert közölte hogy hónapok amíg foglalkoznak vele, és hogy neki ne adjanak addig kölcsön kocsit, meg nem érdekli majd kap újat. Bár ez se jo hozzaallas, ha céges kocsim lenne, és meg a hibás se én lennek, biztos behajtanam a másikon en is.
2022. ápr. 2. 17:17
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk alapvetően ilyet nem is csinálhatsz céges autónál, mivel flotta lízingben vannak, úgyhogy vissza kell állítani az eredeti állapotát, vagy kevesebb pénzért számolja be a szalon. Mert ezeket általában nem kp-ra csengetik ki, hanem flotta lízingre.
2022. ápr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jah, így már értem, köszi. Nem igazán vagyok jártas a céges autókban, de erre az esetre emlékszem amit apam mondott meg, de lehet azert volt mert utána kapta pár hónappal az újat.
2022. ápr. 2. 17:21
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is qrvára haragudnék a helyében, ha megtudnám, de azért előbb-utóbb meg fog békélni. Nem totálkárosra törted, javítható. De érthető a harag.
2022. ápr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

A másik fél káránál a KGFB biztosító fel fogja ajánlani, hogy zsebből fizessétek a kárt.

Ha ezt vállaljátok, akkor nem változik a bonus-malus.


Saját kárnál meg ha volt Casco, akkor nincs semmi gond. Legalább volt értelme fizetni.

2022. ápr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Biztosan megkérdezném hogy hova a fszomba néztél, de a kardomba nem dőlnék. Ha akkora érték neki ez az autó hogy egy kis sérülésből ekkora balhét csinál akkor talán nem ilyen autóval kellene járni.


Ugyanolyan balfék lehetsz mint a feleségem, az első 2-3 évben ő is gyűjtötte a patkákat én pedig rendszeresen rángattam a kocsit hogy éppen megint mi zörög, mit kell cserélni. Eljutottam odáig hogy mikor meséli mi történt a maratoni úton míg bejutott a munkahelyére (8km) addig lekapcsolom az agyam és csak hümmögök.


El kell fogadni hogy ez a sorsa az autónak amit használni, egy egész csomagban jössz és nem lehet kiválogatni hogy csak a punci, a mosott ruha és a főtt kaja kell. Ha tetszik neki a csomag akkor rendben, ha nem akkor sírdogáljon egyedül az autójában.

2022. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
55%

"Biztosan megkérdezném hogy hova a fszomba néztél"


Én már azt sem, mert megmagyarázza, de nem érdekel.

2022. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!