Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Woody Allenre miért haragudnak...

Woody Allenre miért haragudnak ilyen sokan?

Figyelt kérdés
És miért állítják róla azt, hogy pedofil?

2022. márc. 15. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom mert híres és sok a pénze (esetleg még azért mert zsidó).

Ráadásul fehér férfi, az ilyeneket manapság divat ok nélkül is kikezdeni, utálni, megvádolni és tönkretenni.

2022. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Én nem haragszom rá, de egy aránytalanul túlértékelt idegesítő, fárasztó, unalmas figura. Ami a pedofil-ügyet illeti:

"Mia Farrow megvádolta azzal, hogy örökbefogadott gyermekei közül a még középiskolás Soon-Yivel, sőt, másik örökbefogadott kislányával, Dylannel is szexuális kapcsolatba került. A botrány 1992-ben robbant ki, majd éveken át tartó pereskedés következett. 1993. június 7-én a legfelsőbb bírósági határozat szerint Mr. Allen „…önteltsége, ítélőképességének hiánya, elszánt támadása és ezzel minden eddig okozott seb elmélyítése okot ad rá, hogy további kapcsolatot a gyermekekkel csak szigorú felügyelet mellett tarthasson”. Végül Woody 1997-ben feleségül vette Soon-Yit, két gyermeket nevelnek, s most boldogan élnek."

2022. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
A pedofil-ügy az nevetséges. Ha jól emlékszem, kiderült, hogy Mia Farrow, az anya, tanította be a gyerekeknek, mit kell mondani. Woody Allen nekem se a kedvencem, de abban biztos vagyok, hogy nem pszichopata (a filmjeiben állandó téma a szorongás), míg Mia Farrow-ról feltételezem. Tökéletes példája, hogy tud egy gonosz nő tönkretenni egy férfit, akinek annyi bűne van, hogy a nevelt lánya vonzódott hozzá, ő pedig végül kapcsolatba kezdett vele, amikor az már felnőtt volt. Jobb, ha tudod, kérdező, hogy a feministák, és a gonosz nők mindent megtesznek, hogy kasztrálják a férfiakat. A gyűlölet nagy erő.
2022. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy azt honnan veszed, hogy nagyon sokan haragszanak rá?
2022. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én szerettem a filmjeit. Aztán elgondolkodtam és rájöttem mennyire beteg 56 évesen összejönni a 19 éves nevelt lányoddal. Több filmjében is téma a középkorú férfi-tinédzser lány párkapcsolat (ilyen például a Manhattan, amiben a lány 17 éves). Szerintem gyerekekkel nem kezdett ki, de betegnek tartom a palit.
2022. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért állítják róla, mert összejött a neveltlányával. Hozzátartozik, hogy a lány talán 19 éves volt mikor megismerte. Nem kiskorától nevelte. Mia Farrow volt a felesége akkoriban és az ő örökbefogadott lányáról van szó.

Amúgy ez a lány, ma már 50 éves nő és mai napig együtt vannak.

De tény, hogy Woody Allen nem vetette meg a fiatal lányokat és a filmjeiben is ez sokszor előkerülő téma. Inkább egy ravasz vén róka, aki a szavakkal manipulálta a kiscsajokat. Ez a jelleme az önéletrajzi könyvéből is kiderül és nem is tagadja.

2022. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!