Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire tartod szimpatikusnak...

Mennyire tartod szimpatikusnak ezt az úriembert? És szerinted milyen tájszólásban beszél?

Figyelt kérdés

Ja és szerinted mennyire passzol a vörös szakáll - nonstop haragos tekintet piros bili sapka és a cicanadrág? Ha van véleményed a közlekedésben elért eredményeiről azt se tartsd magadban.

[link]


2022. febr. 1. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Az a véleményem róla, hogy vannak indulatkezelési problémái.


Kellett már nekem is satuznom, sőt, olyan is volt, hogy valaki oldalról akart belém hajtani és úgy tudtam elkerülni az ütközést, hogy 90 fokban kéziféket használva kiforgattam az autót.


Mégsem kezdtem el utána rohanni és ordítozni vele.

2022. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10-es, ez nem volt baleset. Baleset az, amikor sérülés történik legyen az tárgyi, vagy személyi sérülés. Itt max a felvételt készítő autója sérült amikor rádobták egymást a duhajkodó kretének. A vw-s láthatta, hogy nem történt baj, sőt lehet csak annyit fogott fel az egészből, hogy az audis bement tankolni, ha egyáltalán azt látta. Lehet totál el volt foglalva a rádió nyomkodásával vagy ilyesmi, szóval lehet semmit nem érzékelt az egészből. Ez persze idiótaság és nyilván csak azért történhetett mert belesz@rik mindenbe, így nagy valószínűséggel totál nem fog amiatt szabálykövetőbben vezetni, mert volt egy balhéja egy vörös szakállas ipsével, akiről egyébként simán el tudom képzelni, hogy ugyanilyen belesz@rom módon vezet, csak itt most épp pont vele b@sztak ki azt meg nehogy már eltűrje.

Hányszor volt már olyan esetem, hogy balról vagy jobbról az én sávomba úgy akart valaki besorolni, hogy ha nem fékezek vagy adok gázt akkor simán belém jön oldalról, mert idiótákkal vannak tele az utak, még dudálni se volt értelme, mert azt se fogták volna fel.

2022. febr. 2. 16:20
 13/14 anonim ***** válasza:
12-es hát látom hogy neked hiába ír bárki bármit, ez van legyen igazad vagy sem letojom, szerintem leírtam véleményem és ennyi, kérdésre is válaszoltam, de akkor is lepontoztak szóval én részemről lesz@rom innentől ezt a kérdést.
2022. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha erre élvezel akkor pontozz le, semennyire se tud érdekelni.
2022. febr. 2. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!