Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy válasszak oktatót ha...

Hogy válasszak oktatót ha egyik se szimpatikus?

Figyelt kérdés
Egy volt csak az így kép alapján az nem ér rá max 2 hónap múlva. Mást még nem hívtam fel. Egyik se valami szimpi. Vagy hívjam fel mindet aztán örüljek ha valaki ráér? Így megy ez? És ha azok se érnek rá??

2020. szept. 30. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Az írásod alapján nekem meg te nem vagy szimpatikus. Nem dugni fogtok, hanem vezetni tanulni. Pláne egy fénykép alapján dönteni...
2020. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te se nekem. Xd
2020. szept. 30. 15:43
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az 1-esnek. Nem jól kell kinéznie egy oktatónak, hanem jól kell tanítania. Általában ismerősöktől szoktak tapasztalatot kérni, hogy kinek melyik oktató vált be. Ha nincs ilyen, akkor vagy jó lesz vagy nem. Nem lehet tudni előre.
2020. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem telefonálj végig mindenkit 10x. De szigorúan késő este vagy hétvégén hívd őket.
2020. szept. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Választani? Amikor én vizsgáztam, csak küldtek egy oktatót, hogy ő lesz. Szerintem mindegy, melyiket választod, mert majd pár alkalom után fogod látni, hogy tőle tudsz e tanulni. Ha nem, akkor kérheted a cseréjét.
2020. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján oktatót választani :DD nekem volt 1 db és ennyi. Inkább mások véleményére hagyadkozz.
2020. okt. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!