Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elvinnétek az autótokat egy...

Elvinnétek az autótokat egy olyan szerelőhöz aki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja nem találok olyat aki elvállalná. Egy viszonylag ritka V8-as autóról van szó. Van aki el se vállalta, van márkaszervíz ahol már másnak elb*szták az autóját. Van akinél ott volt 1 hétig és azt mondta nincs hozzá alkatrész. Ajánlották egy srácot akihez elmentem és rögtön mondta azt amit a másik szervízbe 1 hét alatt tudtak kideríteni. Meg tudja csinálni,de nekem elég lehúzósnak tűnt a srác. Nagydumás, tipikus olyan akire egy biciklit nem bíznék rá ennek ellenére állt bent nála V8-as v12-es kocsi. Nem éppen az olcsó fajtából szóval ha már valaki oda viszi márkaszervíz helyett akkor csak érthet hozzá. Ismerősöm mondta hogy neki 3 éve csinált motorgenerált és azóta olajcserén kívül semmit nem kellett rá költeni pedig ő nagyon sokat használja. Elvinnétek hozzá? Azt mondta vigyem el megnézi és megmutat minden alkatrészt mennyibe kerül, számlát ad róla szóval elvileg korrekt.
2021. máj. 1. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El. Engem a munkája érdekelne és nem a személyisége.
2021. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem barátot keresel, szerelőt.
2021. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te mondod hogy alig van aki megcsinálja,van más választásod?Ha állítolag jól csinalja akkor próbáld meg
2021. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a papírok rendben vannak, akkor ja. Nincs nagyon lehetőséged válogatni. Ha kapsz korrekt árajánlatot, számlát, munkalapot, stb, akkor lehet, hogy nem szimpi, de legalább tisztességesen dolgozik, és az a fontos.
2021. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ránéznék a google értékeléseire, de igen, elvinném, jónak tűnik így leírás alapján. Előre kérj egy ajánlatot és ha rábólintasz csak annyit fizetsz és kész.
2021. máj. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha beszólogat, és nem hallgat végig, akkor félnék tőle. De ha a nagyduma mellett meghallgat, és felhív, mielőtt kicserél valami drága cuccot, akkor okés. Milyen autó amúgy, lehet tudok ajánlani valamit, ha olyan modell amihez értek.
2021. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerős szempontok. Sajnos van, amikor nem lehet válogatni. Ha van valós referencia (amit említettél motorgenerál), akkor nekem megérne ennyit. Ha annyira nagy dumás, hogy beszélni sem lehet vele, akkor nekem nem lenne rá türelmem, mert ki tudja hogy milyen lesz majd, ha reklamálni kellene. De ha ad számlát is, akkor azért valószínűleg ez nem gond, a többi meg magánügy.
2021. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagydumás szerelővel én eddig mindig megszívtam. Megy a duma duma, ad egy árajánlatot aztán a végén meg 30-40 ezerrel több lesz.

Direkt kértem ajánlatot több helyről vezérléscserére. 45 ezret mondott ha viszem az alkatrészt és 1 nap.

Na ebből lett 1 hét mire kész lett és kért 82 ezret, mert hogy csinált még szoftveres beállítást meg szopott vele. Hagyjuk már. Össze is vesztem vele és adtam neki 60-at.

A marketing az megy, hogy ő mekkora szerelő közben meg hülyének nézi a vevőt és le akarja húzni

2021. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!