Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire tartod szimpatikusnak...

Mennyire tartod szimpatikusnak ezt az úriembert? És szerinted milyen tájszólásban beszél?

Figyelt kérdés

Ja és szerinted mennyire passzol a vörös szakáll - nonstop haragos tekintet piros bili sapka és a cicanadrág? Ha van véleményed a közlekedésben elért eredményeiről azt se tartsd magadban.

[link]


2022. febr. 1. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Napi provotakív kérdés. Se nem haragos tekintete nincsen, se nem beszél tájszólással.
2022. febr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1-es, én elfogadom mások véleményét, ezért is tettem fel a kérdéseket. Lehet én néztem be és nincs haragos tekintete, meg tájszólása, ok. A vörös szakáll-piros-bili-sapka-cicanadrág kombó mennyire jön be nálad, mert arról nem írtál. Ja és a büntetőfékezős, forgalomleállítós, mindenkimástszarbasenézős merénvagyokazisten megnyilvánulásáról se tettél említést.
2022. febr. 1. 18:52
 3/14 anonim ***** válasza:

1-esnek van igaza.


Amúgy 2-es akkor neked meg a kérdező provokátorkodása jön be, és azért vagy f.sz.

2022. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tehát már 2 ember szerint is tökre oké a srác megjelenése és tökre oké balesetveszélyes büntetőfékezéssel megállítani a forgalmat is, mert berágtunk valakire vezetés közben. Majd az út közepén verekedésbe bonyolódni vele. Az egy dolog, hogy nincs ízlésetek ez még megbocsájtható, de a többi miatt már sanszos, hogy megérett a világ a pusztulásra.
2022. febr. 1. 20:23
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Semennyire.

Mindkettő buta, agresszív gyökér.


Szívem szerint mindkettőt eltiltanám a vezetéstől.

2022. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok.


"Kérdés"re:


A srác hogy szimpatikus-e: semleges, se nem szimpatikus, se nem ellenszenves.


Tájszólást nem hallok tőle, úgy összességében a videón senkit nem hallok tájszólással beszélni.


Cicanadrágot nem látok rajta, sima kék farmert látok rajta.


Kimondottan haragosnak se látom a tekintetét, elég sokan amikor magyaráznak kb így teszik ahogy ő, semmi extrát nem látok a tekintetében.


Bili sapkát szintén nem látok rajta, egy sima baseball sapka van rajta, a logója az mondjuk tetszik.


Véleményem a közlekedésben elért eredményeiről, nem tudom nem ismerem a tagot, bár a balesetet a benzinkútnál jól elkerülte az abszolúte ügyes volt.



"Ja és a büntetőfékezős,"


Büntetőfékezést azt nem látok a videón,


" forgalomleállítós, mindenkimástszarbasenézős merénvagyokazisten megnyilvánulásáról se tettél említést.


Az hogy megállította azt az embert aki majdnem gyilkost csinált belőle és természetesen meg sem állt kiszállni/megkérdezni azt hogy amúgy éltek-e, vagy esetleg megnézni hogy a manőverével durva irányváltásba kényszerített autós nem-e sodort el 1 gyalogost az egy dolog. Nyilván nem az út közepén kellett volna megállítani, de ez van, ha valaki majdnem gyilkost csinál az emberből nem feltétlen marad nyugodt, vagy ha igen annál se stimmel valami.


"Majd az út közepén verekedésbe bonyolódni vele."


A verekedést nem ő kezdeményezte, szimplán csak megállította és szembesítette a másikat hogy majdnem kinyírt 1-2 embert, és annak megbizonyosodása nélkül hogy mindenki túlélte, minden további nélkül tovább hajtott.


"Tehát már 2 ember szerint is tökre oké a srác megjelenése és tökre oké balesetveszélyes büntetőfékezéssel megállítani a forgalmat is,"


Senki nem írta hogy tökre oké, viszont teljesen érthető hogy miért tette, én részemről elnézem neki, annak ellenére hogy én nem így tennék, max rendszámot felírni mennék utána, (az hogy utána a rendszámmal mit kezdenék az már nem lényeg :))


Másrészt ezen a szakaszon megállítani a forgalmat ilyen módon nem igazán mondható veszélyesnek, naponta járok erre, itt lassan megy mindenki.



" Az egy dolog, hogy nincs ízlésetek ez még megbocsájtható,"


Fingod sincs az én ízlésemről, megbocsájtásodat meg végképp nem kérem, te nagyon az alja vagy ezzel a szándékosan provokáló poroli viselkedéseddel.



" de a többi miatt már sanszos, hogy megérett a világ a pusztulásra."


Nem, nem érett meg, viszont ha nem tetszik szerintem találsz kötelet ;)


Ja igen és jelentettem a kérdést, egyrészt mert provokatív, másrészt még ha nem is lenne provokatív akkor is rossz kategória.

2022. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os, szerintem vannak ellenvélemények, így nem tartom egyértelműnek azt, hogy neked lenne igazad. Viszont már vártam a szokásos "ja igen és jelentettem a kérdést" beszólást, mert a magadfajta f@szszorítónadrágosoktól ez az alap.
2022. febr. 2. 00:59
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem hordok f@sz szorító nadrágot, (amit egyébként külön írunk).


Amúgy mi a problémád? csak nem téged állított meg a szakállas csávó?


Vagy talán te is ilyen balesetokozó majd elmenekülő egyed vagy?

2022. febr. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as, direkt írtam egybe. Ebben az esetben senki nem okozott balesetet és el se menekült, miről beszélsz, miért lennék az és hogy jött ez ide? Egyébként a másik fazont egy szóval se védtem. Ezek ketten pont megérdemelték egymást. Engem is szorítottak már le, meg találkoztam nem kevés idiótával az utakon, pont elég az, ha felbassza az agyát az ember és utána anyázik magában, semmi értelme még utána is menni meg hőzöngeni, nem fog vele semmit elérni, az ilyen idiótákra nem lesz ez nevelő hatással. Ha meg csak egyszerűen nem tud vezetni és bénázik akkor meg hülyeség agresszívan nekiesni. A piros sapkás azt kifogásolta, hogy a másik nem ment oda bocsánatot kérni, miután leszorította, de azt mégis hogy csinálta volna, visszafordul a forgalom közepén másik helyzetet teremtve vagy mi? De továbbra se védem a másikat se mert nyilván f@sz volt, de ennek akkor se ez a megoldása. Jó, mindegy, részemről elengedem a témát, mindenkinek lehet sz@r napja.
2022. febr. 2. 01:54
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Ezt az egybeírós dolgot sose értettem, miért jó ez? Max annyit lehet vele elérni hogy el se olvassa az ember, úgyhogy nemigazán értem.


"Ebben az esetben senki nem okozott balesetet és el se menekült, miről beszélsz, miért lennék az és hogy jött ez ide?"


Azért azt ami a kútnál történt hívhatjuk balesetnek, az hogy senki nem sérült meg az autó se tört össze nem igazán számít, tudod mint pl mikor lágyan nekikoccansz a másik autónak a parkolóban, nincs semmi nyom, sérülés, de attól még a maga mini módján az is baleset, az meg hogy ott épp a kút bejárója volt, meg hogy a zebrán senki nem állt az szimpla szerencse. És hogy miért lennél az, és hogy jön ez ide? Az a helyzet hogy ugyan azt a stílust hoztad, csak te írsz, nem pedig autósokat szorítasz le/verekedsz.


"nem fog vele semmit elérni, az ilyen idiótákra nem lesz ez nevelő hatással."


Ezzel sajnos nem tudok egyetérteni, egy ilyen atrocitás után bizony a legtöbben megjegyzik ezt, és még ha tudat alatt is de jobban odafigyelnek utána, mint pl mikor a gyalogos a telefont bámulva nekimegy az oszlopnak, lehet hogy legközelebb is a telefont fogja nézni, de jobban fog figyelni a környezetére. Egy ilyen odamegy a másikhoz és leüvölti dolog noha nem szép dolog, nem is követendő, szabályosnak se szabályos, de rettenetesen hatásos, kb annyira mintha a rendőr állította volna meg és odavert volna neki egy félmillás csekket(az más kérdés hogy míg sokan a csekket röhögve fizetik ki, a leordítástól kicsit megszeppennek).

Persze vannak akire se ez, se a csekk nem hat, na azoknak tényleg nem kéne vezetni.


"Ha meg csak egyszerűen nem tud vezetni és bénázik akkor meg hülyeség agresszívan nekiesni."


Ez lehetséges, de aki annyira nem tud vezetni hogy se irányjelző se tükör használat nem megy az ne vezessen,vagy legalábbis előtte vegyen egy pár forgalmi órát egy oktatótól, de ha mégis vezet, legyen megbüntetve, hadd tanuljon a hibából, másképp mindig megfogja tenni míg valakit ki nem nyír, a poén az hogy ezzel az üvöltözéssel (már ha nem száll ki elveretni magát) jobban járt volna, mint azzal ha a szakállas szimplán feljelenti pl fedélzeti kamerával, ezt az üvöltözést lelehetett volna szépen nyelni, legközelebb vigyázni, és slussz.


"A piros sapkás azt kifogásolta, hogy a másik nem ment oda bocsánatot kérni, miután leszorította,"


Arra akart utalni, vagyis pontosabban ha jól emlékszem (nem nézem vissza megint) mondta is a videón hogy ő azt nehezményezte hogy nem ment megnézni hogy minden oké-e, pl hogy mindenki él-e, ha teszem azt valaki meghal simán cserbenhagyás lett volna.



"de azt mégis hogy csinálta volna, visszafordul a forgalom közepén másik helyzetet teremtve vagy mi?"


Nem kell visszafordulni, főleg hogy tovább sem szabad menni, ha hülye voltál és balesetet okoztál, akkor elakadásjelző kitesz ,megállsz (ez rohadtul az alap), és odasietsz megnézni élnek-e.


És amennyiben nem vagy benne biztos hogy mindenki sértetlen ezt meg kell tegyed, ez olyan mintha rárántod a kormányt a biciklisre, ő is elrántja elesik, te meg továbbmész, attól hogy nem érsz hozzá még te vagy a hunyó. Ha tovább mész akkor cserbenhagyás ha meg meghal akkor azt szerintem nem kell részletezni.


"De továbbra se védem a másikat se mert nyilván f@sz volt, de ennek akkor se ez a megoldása."


Nyilván nem ez volt a legszabályosabb megoldása a dolognak de nyilván kiakadt annyira a szakállas hogy ezt lássa a legjobb megoldásnak, de mondom a poén még a srác akit földhözbacott jobban járt volna az üvöltözéssel mintha feljelentik, így meg hogy kiszállt földhöz vágták, meg még büntit is kap, a szakállas meg szerintem csekket.

2022. febr. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!