Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen gyakran "büntetőfékezte...

Milyen gyakran "büntetőfékeztek"? Milyen szituáció váltja ki belőletek?

Figyelt kérdés
Ellene vagyok, csak érdeklődés.

2021. dec. 3. 10:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.


Ha nagyon menne, és idegbeteg módon a seggembe jön meg nem tart normális követési távolságot, esetleg villogtat vagy hasonló módon parasztkodik, akkor csakazért is kényelemsen pont a megengedett sebességgel megyek, hadd egye a penész amíg meg nem tud előzni.


Ilyen eszetlen kakaskodásokba, hogy én előzöm meg a másikat, hogy aztán ráfékezéssel leckéztessem, meg eszemben sincs belemenni.

2021. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

21@


Én úgy szoktam csinálni normálisan előzni akaró, gyorsabb autóssal, hogy kiteszem jobbra az indexet és 30-40 cm-t jobbra megyek, kicsit elveszek a gázból. Sokan meg is köszönik. Agresszív állat még nem akart megelőzni, nem tudom mit tennék akkor.

2021. dec. 4. 16:14
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Nalam a cirka 250e km es 15 ev alatt

kb 3-an próbalkoztak vele, mind autópalyán olyankor amikor ugy gondoltak, hogy a maximum es a büntethetőség között közlekedve be kene mennem a 100m-es lyukba telített palyán a 2 kamion közé. Aztan amikor az első lehetősegnel le is mentem jött a nagyonmenő, h majd szetsz..at. Dudára rákönyököl és berak 10-20 centire a lökösétől, középsőujjas kommunikació mellett. Ugy abbahagyta mind.

A seggben lihegősöknek meg (bar nyilván sose tennek ilyet) a ködlámpa -az enyemen mindket oldalon van hátul és bitang - a megoldás. Azt hiszi (hinné) a barma, hogy le van büntetőzve, azt megsem.

Zarasul meg annyit, hogy kb egy mk1-es swifttel meg lehet pöckölni a hatulját úgy egy ilyen büntetőzős f.roknak, hogy győzzek kivágni a tűzoltók, szóval nagyon buta dolognak tartom!

2021. dec. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
85%

Én csinálni soha nem csináltam.


Ellenem elkövetni az utóbbi 5-évben eddig 4x követték el, mind a 4 kamerával lett rögzítve, illetve 2-ből lett baleset, az egyik balesetnél az illető BMWjének hátulját feltoltam a lada-utánfutó(benne beton kerítés oszlop) kombóval egy 120-140 cm-t az utastér felé, meg hát ugye úgy széthajlott a kasznija hogy abban ép kaszni elem nemigen maradt. A Ladának saját erejéből kirángattam az elejét kapott új hűtőt/ventit és hazajöttem vele 20km-t. Mivel volt kamera egyértelmű volt hogy ki a hunyó.


2. Esetnél csak kisebb baleset volt, rácsúsztam, csatt, félreáll,kiszáll, 3-an kipattantak a büntikézős kocsiból próbáltak kakaskodni, de végül belátták kevesek lennének ha verekedés lenne, végül mikor mondtam hogy amúgy van kamera inkább kifizették a kocsi árát, kikaszniztam belőle, meg maradt is bőven.

2021. dec. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Koaxk Ábel ***** válasza:
53%

Van egy dipolmás mérnök kollégám aki szerint ez tök oké!


Mert szerinte én vagyok a gyilkos aki autópályán többel mer haladni mit a megengedett, mert arra kényszerítem az átlag autóst, hogy gyorsan menjen!

Nem fogta fel, hogy nem kényszerítem semmire, csak engedjen el... ennyi!


És ő nem fog jobbra tartani mert ő is többel megy mint a megengedett...

És szerinte ha úgy van besatuz, mert "látott" valamit! Nyilván nem...


Mi csak lestünk, hogy ilyen beteg emberek vannak, és... ez elvileg egy tanult ember...!

2021. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%

#25: Autópányán a követési távolság nem tartása, es a tolás igazából pont egyenértékű parasztság és balesetveszély okozás a büntetőfékezéssel.

Remélem egyszer összefuttok az útok :))

2021. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Koaxk Ábel ***** válasza:
27%

#26

Hol írtam, hogy nem tartok követési távolságot?!?

2021. dec. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!