Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hányszor dudálsz egy nap ?

Hányszor dudálsz egy nap ?

Figyelt kérdés

Én elég sokszor, de mindenért szoktam igazából ami akadályoz/veszélyeztet a mindennapi közlekedésben engem.

Leggyakoribb duda okaim:

-valaki kis ívben veszi a bal kanyart és miatt fékeznem kell

-mikor valaki az úton egy kanyar közben átmegy a szembesávba

-mikor valaki index nélkül hagyja el a körforgalmat, ez azért idegesít mert miatta állok meg, várom hogy erre jöjjön aztán meg nem felém jön


2021. nov. 8. 20:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Amelyik paraszt lepontoz, nyugodtan kifejthet ellen véleményt is.
2021. nov. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor, ha valaki ész nélkül akar kitolatni elém a merőleges parkolóból és én már nem tudnék megállni.
2021. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Általában heti 1-szer. Pl. ha kivágódnak elém és intenzív fékezésre kényszerítenek (ez ritka), vagy ha valaki elbambul a lámpánál, de ilyenkor csak pöccinteni szoktam, nem hosszan nyomni. Olyan kb. 1 évben egyszer van, hogy valaki "kihúzza a gyufát" a bénaságával vagy az agresszív vezetésével.
2021. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nah a válaszolók nagy része nem dudál ha hülye sofőrrel találkozik talán ezért van egyre több és több belőlük mert retórziók nélkül lehetnek ön és közveszélyes közlekedők.
2021. nov. 9. 16:27
 25/28 anonim ***** válasza:
26%
Hát kérdező pont nem!
2021. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
6%

Jaj Béla bácsi kevés a nyugdíjad? Nem indexel és nyomod a dudát :DDDD

Nyugtatót vegyél be azért

2021. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
10%
Amióta megvettem a kocsit, azóta csak egyszer, de akkor nem engedtem el, még most is megy a duda, legalább a gomb nem kopik. Gondolkodom, hogy mozdonykürtre cserélem, annyian letojják, hogy dudálok 🤣
2021. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
Én csak nagyon indokolt esetben (ami eddig egyszer fordult elő a 30 év alatt.) de amúgy a dudát gyakorlatilag esküvőkön kívül eddig csak egy alkalommal használtam
2021. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!