Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fizetése hányszorosáért...

A fizetése hányszorosáért vegyen az ember autót?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 11:20
 1/8 dirtboy ***** válasza:
63%

ezt így nem lehet meghatározni,attól is függ mellette kinek mennyi törleszteni,fizetni valója van.

inkább azt érdemes venni hogy hosszú távon havi szinten mennyit tud félre tenni a fizuból.

2016. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van dirtboynak. Sokszor nem is a megvásárlás,(de az is) hanem a jármű fenntartása okoz anyagi nehézséget a későbbiekben.
2016. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Nincs ez sehol meghatározva, attól hogy kicsi a fizud, még lehet, hogy van valahonnan egy nagy pénzösszeget, amiért vehetsz egy drága autót. Csak ugye tudd fenntartani.
2016. máj. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Én pl. eddig mindig úgy voltam, hogy inkább egyben vettem (használt) autót 4-6 havi fizetésemnek megfelelő összegért. Fenn tartani, tankolni mindig tudtam... csak persze, sose volt 16 évnél fiatalabb autóm. Használni akartam és nem díszelegni vele.

Ez én vagyok, követni nem kell.

2016. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így tuti nem lehet megmondani, inkább ha van rá X összeg az alapján már.
2016. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó de általánosságban a havi bevétel hányszorosát költheti az ember autóra?
2016. máj. 29. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
6-8 havi bevétel.
2016. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:
44%

Én kb 15-16szorosából veszem majd.

Továbbá az átalakításokra,festés,felni,motortuning,autóspecifikus kipufrendszer,morcosabb lökösök stb kb fizu 6x osa lessz.

Ez így barmi soknak tűnik de mivel nincs senkim,muterékkal lakom így nem sok költségem van,tehát fizu 70%át félre tudom tenni.

Ezért is írtam korábban hogy attól függ kinek mennyi marad hó végéig a fizetéséből,lehet hogy aki 2x annyit keres mint én kevesebbet tud férre tenni mert hitelei vannak amit fizet vagy nagy lábon él aztám elmegy kajára,rezsire,ruhákra,elszórakozza hétvégén stb stb

2016. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!