Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hányszor dudálsz egy nap ?

Hányszor dudálsz egy nap ?

Figyelt kérdés

Én elég sokszor, de mindenért szoktam igazából ami akadályoz/veszélyeztet a mindennapi közlekedésben engem.

Leggyakoribb duda okaim:

-valaki kis ívben veszi a bal kanyart és miatt fékeznem kell

-mikor valaki az úton egy kanyar közben átmegy a szembesávba

-mikor valaki index nélkül hagyja el a körforgalmat, ez azért idegesít mert miatta állok meg, várom hogy erre jöjjön aztán meg nem felém jön


2021. nov. 8. 20:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Én kb 40 éve vezetek, de még eddig nem dudáltam. Semmi értelme, csak stresszeled magad meg a másikat, és veszélyezteted a többieket is.
2021. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Naponta 0. Nagyon ritkán szoktam, általában visszafogom magam, mert nem lenne belőle előny általában ha dudálnék, már elhárítottam a veszélyheztet. Jó lenne néhány idiótának egy kis lecke. Folyton átjönnek a sávomba szűk helyen, menjek fel a falra vagy mi, amíg ő szépen átlóg a záróvonalon? Álljak meg, mert ő levágja a balra kanyart is, meg hasonlók?
2021. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
2 évente 1x műszaki előtt
2021. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Évente ha egyszer dudálok valamiért. Naponta az olyan 0,003 körül lehet.
2021. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

Úgy nagyjából naponta, de nem szándékosan. Hülye helyen van a duda, amikor szállok be az autóba, akkor mindig megnyomom véletlenül.

Amúgy az megvan, hogy a kresz szerint dudálni csak akkor szabad, ha ezzel balesetet előzhetsz meg?

2021. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
68%
Enyém nem működik, két hónap múlvára van időpontom a márkaszervízbe
2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Azt se tudom hogy működik e egyáltalán..


Egyébként nagyon hülye szokás, mert feltételes reflexként fog működni.


Rengeteg olyan dashcam videót látni ahol az ürge balesethelyzetben nem kikerülni kezdi a maga előtt lévő akadályt, hanem elkezdi nyomni a dudát és egyenesen nekimegy...

2021. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki idegbeteg ne vezessen. A profizmus alapja többek között a higgadtság. Ha állsz a dudán, mert a másik nem indexel, akkor generálod a dühöt magadnak, eltereled a saját figyelmed, rajta pedig nem segítesz, hogy idegbeteg vagy miatta. Vannak a közlekedésbe bosszantó dolgok, de ezek a velejárói, és te nem fogod tudni megoldani akárhogy vered magad az autóba. Ő ugyan úgy nem fog indexelni, a bicajos ugyan úgy megy mindenen keresztül át a piroson... Ráadásul még a kreszt is megszeged a felesleges dudálással, akkor mind a ketten szabályszegők vagytok, és amíg lehet ő csak figyelmetlen volt, te még szándékosan csináltad.
2021. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig csak kóbor háziállatokra dudáltam, akik úgy döntöttek, hogy az út közepén telepednek le előttem. Igyekszem annyira higgadt fejjel vezetni, hogy ne jusson eszembe másokra dudálnom.
2021. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Átlagosan közel 0-szor.


Legtöbbször olyankor szoktam, amikor az előttem lévő hátrafelé gurul/tolat és félő, hogy nekem jön.


Ennek az oktató jellegű dudálgatásnak sok értelmét nem látom, a többség csak simán provokációnak fogja venni.

2021. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!