Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Friss jogosítvány. Érdemes...

Friss jogosítvány. Érdemes kitenni az autóra a T betűt, vagy sem?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam kézhez a jogosítványt, azóta vezetgetek. Van bennem kétely, hogy kitegyek-e az autóra egy T betűt, vagy ne.


Azt veszem észre, hogy eszméletlen parasztok az emberek. Türelmesebbek lennének, ha jelzem, hogy kezdő vagyok, vagy még bunkóbbak? Mik a tapasztalatok?


Csak egy példát mondok, hogy érzékeltessem, mire gondolok: egyenes útszakasz, 70-es tábla, gyér forgalom, mögöttem csak egy autó. Jön egy vasúti felüljáró híd, ahol csak 40-nel lehet menni, a hídon nyilván záróvonal van,a híd előtt és után is kanyar van. Én lelassítok, a mögöttem lévő nem, így rögtön beleáll az autóm s*ggébe, pedig mögötte senki nincs, nyugodtan tarthatna nagyobb követési távolságot, de nem, ő rám mászik, és nyomja a dudát, mert végülis az én k*rva anyámat, hogy a 40-es táblánál 40-nel megyek. Volt még egy-két hasonló szituáció.


Szerintetek egy T betűvel ki lehetne ezt "védeni"?



2021. aug. 25. 19:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
engem nem zavar ha valakinek kint van, sőt legalàbb làtom hogy fross jogsis, ès úgy àlok hozzà... pl lefullad nem kezdek el feszülni, hanem úgy fogom fel hogy majd összejön neki.... ha dudàlok meg kiordítok rà csak idegesebb lesz ès mèg 6* lefullad....
2021. aug. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
7#: Igen, emberek vagyunk, màskèpp gondoljuk a nem kötelező dolgokat. Sokan azt mondjàk hogy ne tedd ki mert vannak akik mazsolakènt kezel, az úgysem vèd meg tèged, meg vannak azok akik azt mondjàk hogy szàmít arra ami inkàbb rutin... sàrgànàl gàzt ad egy rutinus vezető, egy kezdő meg megpróbàl mèg àtmenni. H kint a T arra szàmítok hogyegàlsz akàr satuzàs àràn is, ami azèrt jó mert nem löklek be a kereszteződès közepère... ha sàvot vàltasz nagyobb helyet szorítok neked hogy be tudj menni mert lehet új a kocsi, nem szoktàl hozzà, ès úgy biztonsàgos neked... ezàltal nincs lefogva 2 sàv hosszabb ideigeg hasonló
2021. aug. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
*a kezdő megpróbàl minden àron megàllni
2021. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%

"sàrgànàl gàzt ad egy rutinus vezető, egy kezdő meg megpróbàl mèg àtmenni."


A hülye ad gázt, a rutinos lassít és megáll.

2021. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kiraktam, de mostmar mashogy csinalnam. Szerintem felesleges, kiveve ha neked nagyobb onbizalmat ad.
2021. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
71%
24#Fèktàvon belül is?
2021. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
76%
Óh, igen! Azok szoktak a leghangosabban kiabálni a dehátféktávonbelül volt-al, akiknek szuper fékük, szuper gumijuk van. Ja, hogy 70-el ment 50 helyett? Nézd öreg, a zebrát is úgy közelíted meg, hogy bármikor meg tudjál állni ha hirtelen lelép valaki. A lámpát is úgy közelíted, hogy bármikor válthat. Ha sárgára vált, és messzebb vagy, megállsz. Ha alatta vagy, átmész. A sárga az már nem ződ!
2021. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kitettem, azóta megértőbbek.
2021. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


27#Jó tanulàst... Mert nem hirtelen lesz piros.... illetve X sebessèghatàrnàl X mp ig sàrgànak kell lennie a làmpànak. . ès szabvàny a sàrga jelzès hossza...

2021. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!