Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi baja lehetett velem a nőnek?

Mi baja lehetett velem a nőnek?

Figyelt kérdés
2 sàvos úton belső sàvba mentem. Mellettem fiatal csajszi. Èn balra akartam fordulni, amivel nem volt gond. Aztàn jött a szirènàzó mentő. Volt elèg helyem, előrèbb is voltam, indexeltem is. Pici fèk helyet gàzt adott a r...bilye... :( annyi szerencsèm volt hogy az előtte lèvő làtta, így fèkezett, oda simàn befèrtem... ès nem tartottam fel a mentőt... de most komolyan, mi van az ilyen emberekkel? Mitől ilyen fusztràlt, ingerlèkeny valaki? minek ül kocsiba az ilyen?
2021. aug. 23. 17:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Öcsi, össze-vissza írogatsz mindenfélét. Kezdjél inkább egy új kérdést, de tisztességesen írd le a kérdést és a hozzá tartozó kifejtést is.
2021. aug. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
hozzáteszem hogy kapásból Bp Bajcsy Zsilinszky utca alkotás utca pont egy hasonló kereszteződés.... végig a bajcsy egyenes majd (ha jól emlékszem) az alkotás utcánál a belső csak balra megy, a középső egyenesen, a szélső pedig busz sáv, ami a híd mellett megy el...
2021. aug. 25. 05:45
 23/34 anonim ***** válasza:
És az hol van? Mert találtam Budán egy Alkotás utcát és Pesten egy Bajcsy Zsilinszky utat
2021. aug. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

de alap esetben ti vittétek el más irányba a kérdést....

nem kérdeztem, hogy miért nem adott elsőbbséget... mert a válasz az hogy kresz szerint nem volt elsőbbségem. Nem kérdeztem, hogy jobbra tartást kell e alkalmazni városon belül, kétsávos úton...


Párhuzamos közlekedésre alkalmas úton haladtunk majdnem egymás mellett. Mögöttem jött egy megkülönböztető jelzést használó mentő autó. A legegyszerűbb módja az lett volna ha besorolok jobbra, amit a mellettem lévő autós, habár látta, hogy be szeretnék sorolni, és a megkülönböztető jelzést látnia kellett, nem segítette a besorolást, és ezáltal akadályozni akarta a mentős tovább engedését... így már jobb????

2021. aug. 25. 05:51
 25/34 A kérdező kommentje:
23: fejből mondom én is, ahogy mész a váci út felé, a nyugati híd előtt nem sokkal... de mindjárt ránézek neked egy googlemapson
2021. aug. 25. 05:52
 26/34 anonim ***** válasza:

Bajcssy-Alkotmány akart az lenni?

[link]

2021. aug. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
[link] ,19.0550127,3a,75y,17.13h,79.25t/data=!3m6!1e1!3m4!1skYMn0LAKqma418iAgiz-gw!2e0!7i16384!8i8192
2021. aug. 25. 05:53
 28/34 A kérdező kommentje:
igen, csak fejből nem emlékszem Pest minden utcájára....
2021. aug. 25. 05:54
 29/34 A kérdező kommentje:
de az csak egy példa, hogy 99% ba nem ilyen egy utca+kereszteződés
2021. aug. 25. 05:55
 30/34 anonim ***** válasza:
Éppen ezért mindig az adott helynek legmegfelelőbbnek kell eljárni. Mint már íródott, defenzíven. És ha este van sötét, nem látsz be a másik kocsiba, esik az eső is, akkor bizony azt se látod, hogy szőke néni vezeti, vagy Hamilton szerencsétlenkedik.
2021. aug. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!